Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor először voltál urológus...

Amikor először voltál urológusnál, és azt mondta, hogy be fog nyúlni, számítottál rá, vagy megdöbbentél? Hány éves voltál?

Figyelt kérdés
urológus, prosztata

2022. nov. 28. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Ezért mentem.

16 voltam, a dokinő meg a legszebb doki, akit addig láttam.

2022. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meglepődtem és lefagytam 😅 Akkor nem tudtam még, hogy milyen lesz.
2022. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nagyon meglepodtem én is nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem

18 évesen voltam

2022. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem, 19 évesen. De akkor az volt a legkisebb bajom.

A hólyag tükrözés sokkal roszabb volt.

2022. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 14-15 lehettem és nagy naivan csak "szóbeli" kikérdezésre számítottam. Igazából azon döbbentem meg jobban, hogy egyáltalán le kell vennem az alsónadrágom. Persze beláttam, hogy urológián az alsógatya levétele normális és elengedhetetlen, de előtte (de szégyenlős kamaszként) eszembe se jutott, hogy meg kell mutatnom. Az meg végképp nem, hogy meg is fogja érinteni. Akkoriban fogalmam sem volt, hogy létezik tapintásos prosztata vizsgálat, így teljes meglepetésként ért, mikor mondta, hogy akkor már az is lesz.
2022. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!