Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudok tenni? (merevedèsi...

Mit tudok tenni? (merevedèsi zavar)

Figyelt kérdés

#merevedèsi zavar
2023. jan. 8. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Exem sem akart segítséget, mondván, ő megoldja, szálljak le a témáról.


Mikor egyév után sem volt javulás (értsd: annyira nem volt képes, hogy egy rhadt orvoshoz elmenjen, nem pl szervi ok-e), akkor kidobtam a francba.


Engem nem érdekel, de én más hülyesége, meg büszkesége miatt nem adom fel ki tudja, hány évre! a normális, egészséges szexuális életet - csak azért, mert neki derogál orvoshoz vagy pszichológushoz menni.

2023. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

És nyugi, ez nem fog változni. Ha a férjed ilyen-olyan kifogásokkal már egyéve nagy ívben tojik a problémára, akkor továbbra is ezt teszi majd.

Nem fog dokihoz menni.


Mondjuk nekem az a férfi, aki ennyire idióta (nem büszke!, hanem nettó hlye), hogy nem megy orvoshoz, ha baja van, offos.

A franc fog szenvedni vele, meg könyörögni, nem ő az egyetlen férfi a világon.

2023. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos van ilyen, - megèrtônek kell lenned, de javasold neki, hogy menjen el egy Urológushoz, aki megvizsgálja ès orvosolja a problèmáját!
2023. jan. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

2 évig jártam urológushoz, majd endokrinológushoz. 35 évesen szex közben lelankadtam, éjszaka nem volt merevedésem. Kaptam potencianövelőt, ami hatott, de az csak tüneti kezelés volt. A tesztoszteron szintem éppen csak 13 volt. A pajzsmirigyem alulműködik, arra kaptam gyógyszert. Az összes létező vitamint, ásványi anyagot, aminosavat szedtem hónapokig. Az összes növényi kivonatot kipróbáltam külön - külön és kombinálva is. Semmit nem használtak. Ettem céklát, rukkolát, ittam arginint, citrullint, ettem DAA-t, Catuaba-t, Tongkat Alit, KSM-66-ot, Macát és 1000nyi mást. Próbáltam az acetil-kolin és a dopamin irányából megközelíteni, de semmire nem jutottam. Az összes tudományos és nem tudományos cikket, fórumot végig olvastam magyarul és angolul.


Minden orvos labor során csak az éhgyomri cukromat nézte, ami tökéletes, 4.7 volt, így nem is vizsgálódtak tovább. Így végül magamtól mentem el egy inzulinterhelésre, kiderült, hogy nagyon komoly inzulinrezisztenciám van. Már a labor előtt is sejtettem, így diétázni kezdtem. Eltelt lassan 3 hónap azóta. Nem szedek semmit az alfa-liponsavon, Syntroxine-on és napi 500 mg metforminon kívül. Egész éjszaka olyan merevedésem van, amilyen nem is tudom mikor volt utoljára. Szép lassan erősödött vissza, nem azonnal, de feleségem is észrevette, hogy brutál kemény és jóval vastagabb lettem azóta.


A tesztoszteron szintem 20-ig ment fel mindenféle fokozó nélkül. Előtte mindent végig próbáltam sikertelenül. Szóval legalább egy magánlaborba küldd el a férjed. Hátha ennyi nála is probléma.

2023. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14, sok sikert a továbbiakban is!
2023. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

[link]

Nekem ez segített!

2023. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sose szedjetek be semmit, amit nem orvos írt fel, csak netről rendeltétek!

Sőt, ilyen linkre inkább ne is kattintsatok, lehet, hogy vírus.

#14-es gratula, ez a jó példa arra, hogy egy férfi felelősségteljesen áll a témához és a saját egészségéhez is.

2023. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!