Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merevedési gond veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési gond veszekedés után? Mit csináltatok, hogy megtartsátok a merevedést?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vitázunk barátnőmmel, és egy egy vita közben elég bántó dolgokat mond, és utána nem igazán van merevedésem. Vagyis kell egy jó pár nap, mire újra kívánjam.

1 éve vagyunk együtt, de ilyen gondom még sosem volt.


2021. dec. 23. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

A fejedben legyen a bosszú kifejezése, hogy jól megdugod!

Nekem segítene!

2021. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez nehéz ügy. Pontosan miket mond neked?
2021. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

kb 2 dolog miatt van vita:

- ő többet keres nálam az utóbbi hónapokban, és ezeket szóvá is teszi nekem.

- pár hónapja, lassan hetente egyszer volt szex, és én azért többször próbálkoztam, mint heti egy, de nagyon gyakran visszautasított. szerinte szexmániás vagyok, és kezeltessem magam.


volt azóta, hogy a merevedési gondommal jött, hogy minek, ha úgysem vagyok képes rá.


Tudom, hogy velem van a baj, mert elkezdjük, akkor még minden rendben, csak ha nem tudok kikapcsolni teljesen, és eszembe jutnak ezek, vagy az, hogy nem fog menni, akkor leállok. és utána már nem megy, bármennyire próbálok kikapcsolni, bármennyire akarom.

2021. dec. 23. 22:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"egy egy vita közben elég bántó dolgokat mond"

A tested jelzi, hogy erre nincs szükséged.

2021. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kiraktam volna mint macskát... Ha ilyet mond a párom.


32/F

2021. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira akarod a dolgot (de szerintem felesleges) akkor vagy valami növényi alapú cuccot vegyel be pl Tornádó potencia növelő hogy helyre álljon az önbizalmat vagy keress olyan nőt aki nem ilyen nyomorult.
2021. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én nő vagyok de velem is volt ilyen, hogy a vita után én nem kívántam a párom, ő viszont igen, szóval belementem, hogy ne legyen ebből is további vita. De ez így nem működik. Ha valaki leépíti az önbecsülésed, és úgy érzed nem szeret és te sem szereted, akkor ez természetes, hogy nem fogod kívánni. Ebből úgyis szakítás lesz, vagy ha rendesen meg tudjátok beszélni, akkor lesz csak jobb a szex. De nyilván ahhoz, hogy ezt meg lehessen beszélni, ahhoz pl. el kéne engednie azt, hogy a fizetéseddel baszogasson. Mert nem mindenki meri rizikózni, hogy keres másik munkahelyet, örülhetsz, hogy van egy stabil helyed, ő meg örüljön a saját fizujának.
2021. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőknek miért van pasija?
2021. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, csak ismételni tudnám a 7. és 8. válaszadót.


Minek vagy együtt egy toxikus csajjal?

2021. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket vág a fejedhez, akkor az egyetlen dolog aminek merevnek kell lennie, az a tekintete, ahogy nézi, hogy kimész az ajtón.
2021. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!