Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk középiskolában milyen...

Fiúk középiskolában milyen orvosi vizsgálatok vannak, vagy anno milyen vizsgálatok voltak?

Figyelt kérdés
orvosi, vizsgálat, középiskola

2023. jan. 14. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
#11 nekünk óvodában és 8. osztályban nézték meg, középiskolában nem. Akkor csak egy filmet vetítettek le, hogy kell magunknak ellenőrizni a fitymaszűkületet, ill herevizsgálat menetét.
2023. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

#12


Nekünk még ilyen sem volt sajnos. Ált. suliban egyszer volt óra a védekezésről, óvszerhasználatról, de arról, hogyan vizsgáld meg magadat, hogyan mosd helyesen az teljesen kimaradt.


Pedig ha fordítanának rá időt, akkor kevesebb fiúnak/férfinak lenne gondja a fitymával...

2023. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
33%
az előttem lévőknél is ugyan az a kesztű volt rajta és túrja a hajam, mondja, hogy picit korpás ( ha ugyan azzal a kesztyűvel néz meg 15 embert, akkor tényleg olyan lesz), aztán mondja, hogy " Hogy telt a nyári szünte? Körmöket, károkat hadd nézzem!"
2023. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, hogy mit kell görcsölni azon, hogy mit néznek meg. Ha talál valamit, annak oka van. Ha nincs gond, akkor te is megnyugszol.
2023. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk 6.ban , 8.ban, 10.ben és 12.ben volt ilyen nagyon részletes vizsgálat: látás, hallás, tömeg, magasság, lúdtalp, tartás, köröm, haj, herék(6.ban és 8.ban azért, hogy leszálltake már) és fityma. Sztm nem kell nagyon izgulni, nekem kb egy hónappal ezelőtt volt a 12.es vizsgálat. Ha amiatt izgulsz, hogy egyedül mész e be, meg, hogy mennyire kell levetkőzni, akk mondom: először csak boxerig és a végén a herés, fitymás vizsgálatnal kell csak levenni. 6.ban a doki húzta hátra a fitymát, mert lehet, hogy akkor meg valaki nem jól húzta volna hátra és hogy kiszűrjék a bajt, 2 gyereknek meg is állapították a fitymaszűkületet, az egyiknek metélni kellett. A heréket meg csak megtapogatta. 8.ban már mi húztuk hátra magunknak a bőrt, de persze megnézte. A heréknél ugyan úgy volt. Azt meg elfelejtettem mondani, hogy 6.ban kb az összes fiú volt bent egyszerre az osztályból, szóval mindenki latta azt ahogyan a másiknak hátrahuzzak. 8.ban már külön külon viltunk bent, mert 7.ben volt a suliban átépítés és máshol lett az orvosi szoba. 10ben 5 fős csoportokban mentünk be, ott emlékszem nekem meg egyik haveromnak fel állt a farka... Picit vicces volt, mert ő úgy húzta hátra maganak, hogy állt és így megallapították neki hogy műteni kell... A heréket már rendesen megtapogatta a doki, meg az alhasunk oldalat is. Meg mondta, hogy ajanlott elkezdeni borotvalni a fanszorzetet. 12ben már egyedül mentünk be. Ott már tényleg komoly volt minden mérés. A látásra emlékszem, hogy kirva messze raktak azt a szar tabált amirol mondani kell a szamokat. Akkorra már mindenki felnőtt lett, mondta js a doki hogy sokat nőttunk xd. Aztán minden ugyan úgy lezajlott,, momdta, hogy örül annak, higy borotvalkozunk és hogy használunk dezodort..


Aki valamire meg kivancsiy akkor írjon privatban!


19/F

2023. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!