Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a jobb herém?

Mitől fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok.

Néha néha jobb oldali herefájdalom tör rám. Ma egész nap szinte ültem a számítógép előtt es amikor vegeztem utana kezdett el fájni. Tapogatás utan a here “teteje”, ahol a mellekhere talalhato az erzekeny es faj is, göböt nem talàltam rajta, meg nincsen megnagyobbodva sem. Ez mar 1 honapja all fent hébe hóba.


Az utobbi 2 hetben 2 dokinál voltam, egy magán dokinál illetve egy magán urológusnál, ahol mind a ket esetben meg lett állapitva hogy ketoldali lágyéksérvem van illetve a bal herémnél herevisszér található.

Egyiksem talált rosszindulatú elvaltozasra adó okot.


Mi lehet ez?


Igazából az zavar, hogx egyiksem csinált here ultrahangot csak tapintásból megmondták hogy mi a baj.



2023. febr. 13. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve annyival kiegészíteném, hogy az első doki csinált egy lágyék ultrahangot
2023. febr. 13. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:

A hereviszértől fáj.

A lágyéksérveket is műtetni kell,mert ez önmagától nem fog meggyógyulni,csak rosszabb lesz.

2023. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De baloldali herevisszértől fájhat a jobb herém is?
2023. febr. 13. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! A herepanaszok, illetve herefàjdalom kivizsgàlàsàban a here ultrahang gyors és fàjdalommentes diagnosztikai mòdszert jelent.
2023. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fájdalom oda is átsugározhat.
2023. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve a here önvizsgálata után a here felszíne sima.
2023. febr. 13. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Megemliteném még , hogy a làgyéksérved nyomhatja, irtitàlhatja a heréidet, a màsik probléma ami szintén fàjdalmat tud okozni a herevissszéred.
2023. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak. Hogyan tudom kezdeményezni a kivizsgálást? Csak urológushoz kell menni, és kész, vagy háziorvoshoz is el kell ugrani?
2023. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bálint6969 ***** válasza:
Nekem is volt pont ugyanez. Kicsit kíméltem, bő gatyát hordtam és figyeltem rá hogy ülök. 1 hét alatt elmúlt. Az oka nem tudom mi volt, de a tünetei ugyanazok mint amit leírtál
2023. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lagyek sérv és a here visszér több kezelest kíván! Akár meddőség is lehet belőlük!Szerintem jobb ha beszélsz egy másik orvossal!
dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!