Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület kezelése?

Fitymaszűkület kezelése?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és kb. 7-8 éve van fitymaszűkületem.

Tisztában vagyok vele, hogy felelőtlenség volt, hogy nem kezeltettem előbb, és azzal is, hogy minden nap van ilyen kérdés.


Sem lankadt, sem merev állapotában nem tudom hátrahúzni egy kicsit sem. Régebben próbálkoztam nyújtani, de nem tudtam, hogy óvatosan kell, ezért be is repedt.

Azóta nem igazán törődtem vele, de mostanában ráeszméltem, hogy mennyire komoly is ez.

Rajtam kívül senki nem tud róla.

Sokat olvastam a témában, de így is keveset tudok. Azt tudom, hogy műtétet semmi esetre sem szeretnék. Szóval milyen más módszerek vannak?

És hogy működik az orvosi folyamat? Beutalót csak a háziorvos tud írni? (Magánba nem szeretnék menni.) És ha egyből vagdosni akar?

És mennyi idő a nem-műtétes kezelés?



2023. márc. 9. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

"műtétet semmi esetre sem szeretnék."

Pedig kénytelen leszel orvoshoz menni ezzel, mert magától nem oldódik meg.

Vagy szexmentes életet fogsz élni

2023. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Pont azért kérdeztem az orvosi procedúráról. Orvoshoz hajlandó vagyok elmenni, de szeretnén megtartani a fitymát.
2023. márc. 9. 17:43
 3/13 gabcsi ***** válasza:
70%
Szia, ennyi idősen szűk, mondjuk annyira, hogy lankadtan vagy mereven sem lehet hátrahúzni, úgy hogy a makk mögött is látható legyen a belső fityma, akkor csak körülmetélés. Egyáltalán nem rossz, igazából hozzáállás kérdése. A szteroidos krémet meg lehet próbálni, de csak időpocsékolás.
2023. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
3 as,nem csak a körbemetélés létezik.csak ez a népszerübb megoldás .
2023. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

De valahogy megoldod azért a tisztán tartást? Amúgy ez metélés, nem fogod visszanyújtani.

Lehet kérni, hogy ne teljes legyen, akkor valamennyire marad fityma.

2023. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gabcsi ***** válasza:
4-es. Az ő esetében milyen lehetőségek vannak? A fityma ebben a korban ilyen szűk, vagyis a bőr gyűrűsen szoros, a makk nem bújtatható ki, az később sok megbetegedéshez is vezethet.
2023. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Én elolvasnám a többi 300 ezer kérdést ebben a témakörben
2023. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kikerestem neked, hogy hol csinálják meg korrektül TB-re ingyenesen.

Máshol ez 300ezer Ft-nál kezdődik.


[link]

2023. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

A kezelése az, hogy maszturbálsz. Sokat!


Nekem ovodában se ment hátra. A gyerekorvos húzgálta. Egy mozdulattal hátra és nem ment, nagyon fájt. Húzgálta anyám mert hátra kell húzni. Egy mozdulattal akarta hátrahúzni és sírtam, hogy fáj mert félig se ment hátra és teljesen akarta. Aztán a nevelőapám mondta, hogy meggyógyít és nem kell műteni. Hozzámnyúlt és verte meg izgatta úgy, hogy nem fájt. Nem akartam, hogy hozzámnyúljon, de azt mondta, hogy meggyúgyít és rettegtem a műtéttől. Úgyhogy én kértem, hogy nyúljon hozzám. Bármit, csak műteni ne kelljen. Húzgálta és nem fájt. Örűltem, hogy nem fájt, de nemértettem, hogy ez, hogy segít? Aztán tötténz sok dolog, jelenleg traumaként kezelésre járok, de tény, hogy telljesen hátramegy és nem kellett műteni.

2023. márc. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Urológiára nem kell beutaló, de időpontot kell kérni. Van ahol az osztály ad időpontot (de ez ritka), van ahol a betegirányítás.Ha tizennyolc évet betöltötted, akkor ezt interneten is el tudod intézni.
2023. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!