Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Használt már vala Prostamol...

Használt már vala Prostamol Uno kapszúlát, gyakori éjszakai vizelési inger ellen?

Figyelt kérdés
Gyakranfelébredek éjszaka.

2023. ápr. 9. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Első körben érdemes lenne felkeresni egy urológust, mert nem is biztos, hogy jóindulatú prosztatamegnagyobbodásról van szó.
2023. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 8 éve 3 óránként járok ki éjjel. Bosszant, de már megszoktam. Próbáltam az Uno-t, de nem igazán éreztem hasznosnak. Sokan javasolják a tökmagolajt, de sokat az sem javított. Próbálj lefekvés előtt órákkal már nem inni. A stressz is sokat ront a helyzeten. Ha nyugi van, sokkal jobban alszom.
2023. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 év fölött vagy, akkor egy urológiai vizsgálat lesz szükséges. Vényre ìrhatnak tamsulosinet, mert az a leggyakoribb ilyen problémata való gyógyszer. Ha természetes megoldást akarsz, akkor vegyél tökmagot és abból kell párat minden nap elrágni.
2023. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!