Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek hogy elmenjen...

Mit tegyek hogy elmenjen orvoshoz a párom?

Figyelt kérdés
A párom és én (lány vagyok) elmentünk még nyaron strandra, aztan haza mentunk és mielőtt megfurodtunk volna hat lefekudtunk egymassal. Aztan neki elkezdett viszketni a nemiszerve en nekem is. En kezeltem magam egybol, de azota se, es nem tudom ravenni őt hogy elmenjen orvoshoz. Nem tudok mit kezdeni vele használt már Canesten Plust de azt mondta hogy rosszabb lett tőle. Azóta csak gumival csináljuk bar en igy nem nagyon szeretnem es tudom hülye vagyok hogy így is lefekszem vele... Amugy azok a tünetei hogy az egesz felul bevan dagadva alig lehet lehuzni a bőrt róla fehéres valami van fajta meg nyalkas vagy nem tudom és fuj es ezzel nem akar elmenni.
2023. ápr. 19. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű ha nem megy el nincs sex mert ameddig nem kap kezelést továbbra is vissza fog fertőzni téged. Ráadásul hosszú távon a szervezetnek se tesz jót, és igénytelen ha ennyit nem képes megtenni érted. Mutasd meg neki a neten képekkel hogyan fog kinézni a farka ha nem megy el továbbra se.
2023. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Mit szeretsz egy ilyen döbbenetesen ostoba és felelőtlen emberen? Megbetegít! Nem elég szakítóok ez? Mit kéne tennie, amit te is annak találnál?
2023. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
A Canesten egyátalán nem erre való.
2023. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Atyaég, fogalmam sincs. Aki ilyen tünetekkel nem kér orvosi segítséget, azt szerintem semmivel se lehet rávenni. Nekem semmilyen tünetem se volt, de amikor a barátnőm azzal jött haza a nőgyógyásztól, hogy az orvosa üzeni, keressek fel egy urológust, akkor egyből mentem. Tényleg nálam volt a gond, pedig nekem semmilyen bajom nem volt. Termálfürdőben szedtünk össze egy gombás fertőzést.
2023. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
En mar mindent megprobaltam de tenyleg mindent de nem hajlandó sokszor mondtam mar neki hogy nem lesz szex ameddig így van csak hogy valahogy megis lett. Egyszer mar szakítottam vele ez végett is az elott azt mondta elsőnek hogy "elmegy orvoshoz" nem ment el, es szakitottam vele azota meg azt magyarázza hogy majd magától meggyógyul de hat nem fog és nem hiszi el..
2023. ápr. 19. 21:40
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Ostoba és gyáva! Minek ez neked? Ez férfi? Ennyire becsülöd magad?
2023. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd el , ennél mindenki jobbat érdemel nem egy ilyen igénytelen parasztot.
2023. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Àllj a sarkadra és vigyed el az Orvoshoz!
2023. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Dokinak meg kell mutatni. Nem akarok bunkó lenni, de én a helyedben kézbe nem venném, nem hogy bárhová bedugja még gumiban sem.
2023. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ilyen majom votl az EXEM.


EX, ugyanis két hónap felesleges kérlelés után úgy kib...tam, mint macskát kakálni.


Bocs, én ilyen igénytelen suttyóval le nem fekszem.

2023. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!