Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek hogy elmenjen...

Mit tegyek hogy elmenjen orvoshoz a párom?

Figyelt kérdés
A párom és én (lány vagyok) elmentünk még nyaron strandra, aztan haza mentunk és mielőtt megfurodtunk volna hat lefekudtunk egymassal. Aztan neki elkezdett viszketni a nemiszerve en nekem is. En kezeltem magam egybol, de azota se, es nem tudom ravenni őt hogy elmenjen orvoshoz. Nem tudok mit kezdeni vele használt már Canesten Plust de azt mondta hogy rosszabb lett tőle. Azóta csak gumival csináljuk bar en igy nem nagyon szeretnem es tudom hülye vagyok hogy így is lefekszem vele... Amugy azok a tünetei hogy az egesz felul bevan dagadva alig lehet lehuzni a bőrt róla fehéres valami van fajta meg nyalkas vagy nem tudom és fuj es ezzel nem akar elmenni.
2023. ápr. 19. 20:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
De miért kell félni egy urológustól? Nem egy urológusnál jártam, mégis élek, egy se bántott, hanem inkább segítettek rajtam.
2023. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21

Szégyenérzet, kellemetlen, kínos, fájdalmas (problémától függően). Válassz..

2023. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezeken túl kell lépni, minél tovább halogatja az ember, annál inkább igazak lesznek.
2023. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!