Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek hogy elmenjen...

Mit tegyek hogy elmenjen orvoshoz a párom?

Figyelt kérdés
A párom és én (lány vagyok) elmentünk még nyaron strandra, aztan haza mentunk és mielőtt megfurodtunk volna hat lefekudtunk egymassal. Aztan neki elkezdett viszketni a nemiszerve en nekem is. En kezeltem magam egybol, de azota se, es nem tudom ravenni őt hogy elmenjen orvoshoz. Nem tudok mit kezdeni vele használt már Canesten Plust de azt mondta hogy rosszabb lett tőle. Azóta csak gumival csináljuk bar en igy nem nagyon szeretnem es tudom hülye vagyok hogy így is lefekszem vele... Amugy azok a tünetei hogy az egesz felul bevan dagadva alig lehet lehuzni a bőrt róla fehéres valami van fajta meg nyalkas vagy nem tudom és fuj es ezzel nem akar elmenni.
2023. ápr. 19. 20:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
A férfiak alapból nem szívesen mennek orvoshoz. Esetleg ha megpróbálnátok azzal a krémmel, gyógyszerrel kezelni, ami Neked használt?
2023. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én hüvely tablettát használtam, és nem szívesen fekszem le vele egyébként így szoval fel is függesztem addig amig el nem megy mert ez így nem állapot. ( A kezembe nem veszem mert undorodom igy tole) elegge igenytelen sajnos..:(
2023. ápr. 20. 18:52
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
De ha igénytelen, akkor mért vagy vele? Komolyan szerinted neked ennyi jár? Te ennyit érsz?
2023. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Többet érek ennél szerintem, es nem tudom mkert vagyok vele. Hogy tudnám rávenni hogy menjen el orvoshoz? Barmi ötlet?
2023. ápr. 20. 19:32
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez az ő döntése. Adhatsz neki ultimátumot, de láthatólag az sem fog használni.
2023. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Anyagilag hogyan álltok? Beleférne egy magán rendelés? Lehet, hogy oda inkább elmenne, mert ott nincs asszitens, csak az orvos.
2023. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne őt akard rávenni bármire! Magadat akard rávenni, hogy hagyd ott! Mit jelent ő neked? Mert neki te semmit, csak egy altesti nyílást! Meg ő saját magának se jelent semmit, súlyos, egyre nehezebben gyógyítható betegségbe lavírozza magát. Nem tűnik fel, hogy önsorsrontó vagy?
2023. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem még magan rendelesre se menne el mert ennyire fel vagy nem tudom.. es sokat jelent nekem de en nem akarom ezt a kapcsolatot tovabb de nem is tudom hogy kene megmondanom neki.
2023. ápr. 21. 04:52
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
Egyetlen mondatban: Mivel nem vagy hajlandó orvoshoz menni, és ez számomra undorító, és az én egészségemet is veszélyezteted, szakítok.
2023. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es, nem fog szakítani, szóval mindegy.
2023. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!