Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg Mondor kórom...

Valószínűleg Mondor kórom van, elmenjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pár napja megduzzadt egy ér a péniszemen, nem fáj, csak duzzadt. Utána olvastam és a tüneteim mind egyeznek ezzel a kórral. Urulógushoz nincs nagy kedvem menni, mint gondolom sok férfinak/fiúnak rajtam kívül. Úgy gondoltam várok egy-két hetet, esetleg veszek Lioton gélt, ezt szokták tanácsolni ebben az esetben. Ártani árthat ez a gél? És igen tudom, nem vagyok orvos, az urulógus meg nem véletlenül az, de tényleg nincs kedvem ahhoz, hogy jól megtapogassa valaki...18/f

2018. ápr. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem Mondor-kórod van, hanem agybajod, ha így gondolkodsz.


A felelőtlen, buta, ostoba emberek egyik fő ismérve az, hogy nem tudják mi bajuk van, elkezdenek előbb a neten keresgélni, találnak valamit, amit a pici borsszemnyi agyukkal ráhúzhatják a bajukra, csak mert annyi pici kényelmetlenséget lusták elviselni, hogy HOZZÁÉRTŐ EMBER(!) megvizsgálja nekik a szakrendelésen, ezért a létező legvalószínűbbnek tűnő megoldásról kiírnak itt egy kérdést, hogy megerősítést kapjanak, hogy most jót csinálnak-e, vagy sem, miközben a válasz elég evidens: Hát nagyon nem!


Az hogy kedved van-e az urológushoz elmenni vagy sem, nem kedv kérdése, Kérdező! Az a lőtéri kivert kutyát nem fogja érdekelni, hogy most neked van-e kedved elmenni vagy sem, vagy hogy mért nem akarsz elmenni! Ha nem mész el, inkább vársz, rosszabb lehet a helyzet, főleg akkor, ha gyulladás, bizonytalanul változó állapot, háttérben is megbúvó betegség is fennáll, ami akkor alig okoz elváltozást, de a Kérdező túl kénye(lme)s ahhoz, hogy foglalkozzon vele, ezért csak legyint rá, mint te is. Akkor meg aztán pláne, ha még a borsszemnyi agyadnak köszönhetően félre is kezeled magad!


Az orvos nem kívánsághangverseny! Ha baj van, el kell menni, nem díszpintynek van a madárkalitkában!

Ne légy hülye! Menj el az urológushoz, még ma!

2018. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Azért nem kell egyszerre lebutázni, ostobázni mert meg mertem ezt kérdezni. Tüneteimet, és ezt a gélt sem hasracsapva, egy gyakori kérdésekben lévő válasz alapján találtam, szakorvosok posztjaiban láttam, nem a 444.hu-n. De igazad van, el fogok menni, még ma. Köszönöm a választ!
2018. ápr. 16. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló, nekem március óta, lassan 5.hete van ilyen problémám. Szerintem menj el orvoshoz, mert sok minden miatt lehet. Én sajnálom, hogy halogattam, kb. február óta éreztem, hogy valami nem oké, de csak március közepén mentem el, mondjuk én a ló túloldalán vagyok, 3 hét alatt én elmentem vagy 5 dokihoz, magánhoz, sztk-ba, radiológiára, urológiára. Sajna eléggée lekezelőek, meg leszarják a beteget (még a fizetős is). Én Liotont nyomom, meg kaptam gyulladáscsökkentőt (aflamint), nekem nem lett jobb. Amúgy emberedj meg, egyáltalán nem olyan para az urulógus. Szerintem egy növekvő ér a péniszeden az nagyobb para mint 10 perc kellemetlenség. Meg fognak vizsgálni, igen vszeg megnézik a prosztatádat, de túl van misztifikálva, kb. 5 másodperc az egész és nem vészes. (no homo)

Amennyire én tájékozódtam több hónapig is eltarthat, mivel előtted járok kb. 3 hónappal tanácsok:

1. Menj el urulógushoz, javaslom a Semmelweis-klinikát. Ingyenes, egy-két napon belül bejutsz. Ha szerencséd van, nem egy faszkapalhoz kerülsz.

2. No fap addig, amíg nem beszélsz orvossal

3. Sétálj sokat, vagy lazán fuss, nekem attól kicsit jobb utána 1-2 óráig.

4. E+C vitamin jó az ereknek

5. Nem biztos, hogy Mondor-kórod van.


Ha találtál valami jó arc doktort, akkor meg dobj egy visszajelzést kérlek!

2018. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BodGamer válasza:
Sziasztok! Hasonlo tuneteim vannak nekem is, egy hurszeru er megkemenyedett, vastagabb is egy ponton az er, ami egy miniatur csomora hasonlit. Szoval a kerdesem, hogy nektek elmult? Vagy erdemes kivizsgaltatni? A legtobb helyen azt irjak pihentetes mellett magatol elmulik. (Angol portalokon)
2022. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!