Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladás hogy...

Prosztata gyulladás hogy tudom kezelni? Fő baj hogy nem tud ürülni pangasos valadék van benne?

Figyelt kérdés
Végig mentem az összes tenyésztésen, dokin , ab-n. A fő baj hogy pango valadek van a prosztatamba. Masszás utana ejakkal ugyan urul de aztan ujra feltoltodik. Ha esetleg tornaval elkezdeném erositeni a prosztata izmait van eselyem hogy ujra rendesen uruljon? Tenyeszteseken neha kijott baci de erzekenyeseg szerint az osszes ab t vegig szedtem mostmar nem jon ki baci a tenyesztesnel de emesztesemnszét ment. Termeszetes gyogynovenyek nem ernek semmit nalam. Heti 1masszas szinten tart valaki más is szenved ilyen bajokkal?

2023. ápr. 29. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lökéshullámos kezelést próbáltad?
2023. ápr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy voltam így. Nyilván hogy gyulladás után ilyen jellegű a váladék egy ideig és rohadtul nehezen gyógyul. Sokáig fáj és érzékeny. Szerezz egy jó nőt aki eltereli a figyelmed és gyorsan helyrejön. Ha rápszihézel még rosszabb.
2023. ápr. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es csak masszás volt lökéshullamot hol lehet kérni? Mennyibe kerül?
2023. ápr. 29. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum
2023. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali nekem is van 6 éve. Doki mondta ez megmarad. Szedjek gyógynövényeket . Meg sportoljak, masszázs
2023. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács János Szal. válasza:
77%
#5: Szerintem kérdezz meg még egy-két jó urológust. A megfelelő antibiotikumos kezeléssel és az ok megtalálásával meg fogsz gyógyulni. A tenyésztések (vizeletmintából, húgycsőből vett mintából, ondóváladékból) sokszor nem mutatnak semmit, mégis van jól körülhatárolható ok. A hölgy partnert is ki kell vizsgálni, akkor is ha nincs semmi panasza. Van például a BV (bakteriális vaginózis), amikor a vagina tejsavbaktérium-flórája megváltozik, és ebből is adódhat az, hogy a férfinél prostatitis jelentkezik (vagy egyéb húgyúti panasz). Az antibiotikumos kezelés alatt és után (jó sokáig) érdemes óvszert használni, hogy az ilyen jellegű okokat kizárjátok. Még jópár ok lehet, ez csak egy példa volt.
dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!