Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület lenne?

Ez fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés
lankadt állapotban a fitymát szinte a péniszem aljáig tudom húzni, akkor viszont a fék húzza lefelé a makkot, merev állapotban pedig a makk mögé könnyedén lecsúszik, a makk alá viszont csak ilyen kb 1cmvel tudom húzni, és akkor már van, hogy egy kis feszülést érzek, illetve befehéredik néha a fék. Önkielégítésnél nem szokott gond lenni, de okozhat ez gondot a szexuális életben?

2023. jún. 1. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem igy kell mukodnie
2023. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Vesszo a nem utan
2023. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Szűkületről szó sem lehet.
2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a fék rövid, okozhat gondot, mert hevesebb aktusnál berepedhet és vérzik, fáj. Apró sebészeti beavatkozással megoldható.
2023. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem okozhat gondot, egy elbaszott mutet viszont okozhat
2023. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
rövid fitymaféket akartam kérdezni
2023. jún. 1. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni hány éves vagy, de fiatal, bejáratatlan faroknál ez "természetes" is lehet. Meg az is lehet, hogy tényleg rövid a fitymaféked.


Szerintem óvatosan nyújtsd ki a határaidat, azaz naponta húzogasd és ha 1 éven belül még mindig gáznak érzed, akkor mehetsz orovoshoz.


Ha szexelsz is, és már hosszabb ideje, de ennek ellenére rövidnek érzed a fitymaféked, akkor ne várj egy évet, menj most orvoshoz konzultálni, h szerinte mi a helyzet.

2023. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha rövid a fitymafék, akkor lesz problémàd a nemi életedben! Jobb, ha megmutatod egy Urològusnak még idôben.
2023. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amikor feszül a fék, teljesen természetes, hogy befehéredik. A makk pereme alatt már nem kell tovább húzni, bőven elég az az 1 cm, lankadtan se kell, hogy a fitymádat a péniszed aljáig húzd, teljesen fölösleges. Ha merev állapotban könnyen csúszik a makk alá (mögé), nem hiszem, hogy gond van vele. (Remélem, semmit nem értettem félre az általad írottakból!)
2023. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rövid a fék, neked kell érezni hogy mennyire feszít, vagy zavar. Ha túlságosan rövid sajna el tud szakadni. Amúgy érdemes átvágatni hogy nyúljon, de akar el is tudják tűntetni (kivágják teljesen), nagy szükség nincs rá.
2023. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!