Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az aktust követően mennyi idő...

Az aktust követően mennyi idő után érdemes kivizsgáltatni magunkat?

Figyelt kérdés

Prostival voltam. Óvszerrel ugyan, de nyaltam is.


Igen. Hülye vagyok.



2023. jún. 9. 21:49
 1/3 DominikX ***** válasza:
100%
4 hét a biztos.
2023. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a nyalastol mondjuk herpes rosszabbik fajtajat kaphatod el. Igen, humanpapilloma virust is, amibol ha magas kockazatut, es az immunrendszered gyengul, akkor hosszu evek mulva szaj- vagy gegerakot. De nemi betegseg kevesse valoszinu. Herpeszt csak akkor, ha epp van neki ott, hpv-vel az emberek fele talalkozik, csak legtobbszor nem jon ki rajtunk.

Maskor ne. De szerintem egy ovszeres prosti nem biztos, hogy rosszabb, mint egy gumi nelkul fuvel-faval no, vagy egy no, aki fuvel-faval pasival volt.

2023. jún. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Háttér Segítő ***** válasza:
100%

Kedves Posztoló!

A HIV a fertőzést követő 3-6 hétben influenzaszerű tüneteket mutat. Ezek lehetnek láz, izomfájdalmak, levertség, csalánkiütés, hányás, hasmenés.

A kockázatos szexuális együttlét és a tesztelés között legalább 3 hétnek kell eltelnie ahhoz, hogy a teszt megbízható legyen. Ennél korábbi tesztelésnél, akkor is kaphatunk negatív eredményt, ha megfertőződtünk a vírussal.

Ha további információra lenne szükséged a HIV-vel vagy a szűréssel kapcsolatban, akkor keresd a Háttér Társaság HIV-vonalát +36 (1) 6 333 455 telefonszámon vagy a hivsegito@hatter.hu e-mail címen.

2023. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!