Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hirtelen fitymaszűkület?

Hirtelen fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Eddig is volt kisebb fitymaszűkületem, de nem volt zavaró, teljesen jó szexuàlis életet élek. Most legutóbb barátnőm lehet nagyon meghúzgàlta, kicsit kellemetlen volt, mondtam neki hogy óvatosabban.

Reggelre eléggé megfájdúlt, lankadtan is alig tudtam hátrahúzni, viszont két napra rá már nem fáj, viszont azt veszem észre, hogy mereven sokkal szűkebb, igazából ez már az a kategória h semmit nem jön hátra, kb egy 1cm átmérőn kukucskàl ki a makkom teteje. Lankadtan is szukebbnek erzem.

Nem szeretném műttetni magam, de így nem lesz jó🥹


2023. jún. 13. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy alapból fitymaszűkületes vagy, ahogy írtad is (épp a határon), de elég bármi ami hatással van a fitymabőrre (pl egy kisebb gyulladás is akár) és ez a vége. Csináltass akkor egy részleges metélést ahol csak az érintett részt távolítják el (vélhetően kis részt érint a szűkületed). Persze megoldás hogy nem piszkálod jó pár hétig és lassan vissza fog állni, nekem is volt ilyen többször...Ha van kérdésed nyugodtan keress privátban...
2023. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Metélés nélkül nem jön rendbe sajnos.
2023. aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!