Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet-e prosztatarákom,ha...

Lehet-e prosztatarákom,ha egyáltalán nem akarok maszturbálni nagyon sokáig?

Figyelt kérdés

Le szeretnék szokni róla.

Ha az ember végleg elhagyja a maszturbálást, motiváltabb lesz arra, hogy nőt találjon magának?



2023. jún. 16. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Akiknek már feláll,tudnak masztizni,egészen addig mig feláll."

:)

Nem azt kérdezem, hogy mettől meddig tudnak, hanem hogy az a kutatás, amire hivatkoztál, hány éves kortól hány éves korig vizsgálta a férfiakat.

2023. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem csapom ki, hátha magabiztosabb leszek a nők terén is."


Semmi köze hozzá, orvosi szakkifejezéssel élve ha csicska vagy maszturbálva akkor maszturbálás nélkül is csicska maradsz. Én például rendszeresen maszturbálok mégis semmi baj nincs az önbizalmammal (sőt...) és van barátnőm akit meg is csalok ráadásul mert egy csődör vagyok, nem bírok a véremmel.

2023. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"semmi baj nincs az önbizalmammal (sőt...) és van barátnőm akit meg is csalok ráadásul mert egy csődör vagyok, nem bírok a véremmel"

Magyarul egy állat vagy. A kérdező meg pont nem ilyen akar lenni.

2023. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Növeli az esélyét.
2023. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hol van olyan kutatás, ami erről szól?

Egyébként a prosztatarák gyógyítható.


Mert én meg olyan kutatásokról tudok, amelyek arról szólnak, hogy mennyire ártalmas más szempontból a rendszeres önkielégítés.

2023. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem
2023. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!