Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok minden áron...

Miért akarok minden áron megfelelni neki,és miért vágyok az elismerésére?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel egy évig se veled se nélküled kapcsolatban voltunk.Együtt kezdtünk el egy képzést,és eleinte az agyamra ment.Állandoan ott volt ahol én , érdeklődött,mindig hívott erre arra,de én nagyon magamnak való voltam.Egyszer viszont elmentem vele ide oda,aztán többször is,és megkedveltem.Egyik nap lefekudtunk egymással,majd rendszeressé vált ez is.Akárcsak egy kapcsolat,de a szex mindent elrontott.Elkezdett féltékennyé tenni,nézte a reakciomat,stb.Zavart,hogy annyi lánnyal írt,akik elméletben a haverjai voltak.

O tipik az a figyelemhiányos ember,aki ha egy percre nincs központban eléri hogy odakeruljon.Mindig mindenkit rá beszél mindenre,nem érti azt,hogy "nem",én viszont sokszor mondtam neki nem-et.Mindig a legfájóbb módon bántott.Ugy értem,hogy arra szólt be nekem,ami a legérzékenyebb számomra,ezért folyamatosan azon voltam ,hogy dícséretet halljak tőle.Es közben irigyeltem az életét.Hogy nem lakik a családjával,hogy másik városban dolgozik nagyon jó pénzért,és mindig úgy éreztem hogy ő többnek gondolja magát tőlem.Ő 25 éves,én 21.

Valahol úgy érzem olyan,mint én.Valahol nem bírom elviselni,és valahol fáj,ha bánt és szívem szerint örökre kitorolném az életemből de nem tudom.Valahogy mindig egymás mellett lyukadunk ki,bármi történik.Probaltam vele beszélni,mert zavart hogy nem tudtam mi ez köztünk,de nem lehetett.Nem mondott ki semmit.Aztan egyik nap részegen le írta,amikor beszélgettünk,hogy valaki szeretett csak nem vettem észre.De mondom ha szeretett ,miért bántott?egyszerűen nem értem mi van köztünk,és akárhogy próbálom őt elengedni,nem tudom.Nem tudom miért akarok minden áron tökéletes lenni számára?


2023. máj. 5. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbizalmad. Az önbizalmad pont az ellentétét hozza magával.
2023. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány külső megerősítésekből él.
2023. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valahogy lyukadtok ki egymás mellett, hanem a te döntésed miatt. Dönthetnél úgy is, nem kell az életedbe egy ember, aki azzal szórakozik, hogy még bizonytalanabbá tegyen.
2023. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Könnyebb" lesz mikor rájössz, hogy még öt lánnyal játssza ugyanezt. Ne várd meg, keress mást.
2023. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!