Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok el menni itthonról...

Nem akarok el menni itthonról ..miért ?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és pár éve tapasztaltam azt hogy nem akarok el menni többé itthonról, és nem is megyek csak ha már nagyon muszáj (bolt stb)

Legnagyobb problémám az hogy félek mit gondolnak rólam az emberek ha látnak engem..

Félek hogy kibeszélnek vagy le néznek..

És ez már nagyon megbélyegzi az életem.. most is könyörög párom hogy menjek el vele valahová, de én csak a kifogásokat keresem..

Hogyan tudnék változtatni ezen? Tudom hogy egyszer kell elkezdeni aztán egyből könnyebb de nekem nem megy...nem bírom..és nem szeretem a tömeget se. Irtózom a tömegközlekedéstől .. segítsetek valamivel..valakinek valami hasonló problémája van esetleg? Sikerült túl tenni magad rajta? .. elkeseredett vagyok.

22Nő



2023. jún. 10. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen a kinézeted? Van alapja, hogy azt hiszed, nagyon csúnyának tartanak?
2023. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szociofóbiád van valószínűleg. Pszichológus tud segíteni. Ha van pénzed magán pszichológushoz menni, akkor vannak, akik online is vállalnak.


[link]

2023. jún. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiskorodban, sokat szidtak, kritizáltak? Mindenért belédkötöttek? Sose volt jó amit csináltál, amilyen voltál?
2023. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia hármas,igen sokszor volt ilyen. Ez kötődik a problémámhoz? Kettes köszönöm a linket.

Ma voltam piacon (muszáj volt mert több napja kérte párom :/ ) eléggé szarul és kényelmetlenül éreztem magam, pedig direkt korán mentünk mert "kevesen" voltak ... Persze nem mutattam hogy szarul vagyok ..eltűröm, és el rejtem.. mások így nem veszik észre.

2023. jún. 11. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyomás pszichiáter szakorvoshoz! Nagy valószínűséggel betegséged van, és most kezd el klinikai tüneteket ölteni.

Ha elég a terápia, akkor beutal oda, de ha gyógyszer kell, akkor meg ír fel, és szedd be! Hajrá :)

2023. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!