Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez forduljak hererak...

Kihez forduljak hererak gyanujaval?

Figyelt kérdés

Persze tudom, urologus, de mar jo ideje probalkozom idopontot kapni valahova, viszont szinte lehetetlen, mindenhol heteket akarnak varatni. Probaltam felhivni a lokal korhaz urologiai osztalyat (Bekescsaba), de szimplan nem hajlandoak felvenni, meg a recepcion sem tudtak, hogy miert.

Szoval kezdek tanacstalan lenni mert sajnos egy jo ideje odazom a kiviszgalast azzal az indokkal hogy 'biztos nem az, alig erzek valamit', illetve 'dolgoznom kell, szoval majd megnezetem ha szabim lesz' stb, csak sajnos a tunetek elkezdtek rohamosan rosszabbodni szinte naprol napra.

Tud egyaltalan a lokal haziorvos kezdeni valamit, bejuttatni egy szakemberhez hamarabb, vagy barmi? Vagy szimplan varjam ki a sorom es lesz ami lesz?



2023. szept. 14. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Háziorvos ad beutalot. Azzal személyesen elmesz a kórházba. Ennél gyorsabb megoldás nem lesz.
2023. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom, akkor elmegyek a haziorvoshoz amint tudok.
2023. szept. 14. 14:19
 3/22 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ne halogass semmit, ha ártalmatlan dolog, akkor is annál jobb, minél előbb mész.
2023. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha egyre rosszabbul érzed magad. Vagyis azt érzed hogy nagyon nagy a baj. Akkor a ház orvostól kérj, úgynevezett sürgősségi be utalót! Fontos hogy a be utalón rajta legyen hogy sürgős. És az is legyen rajta hogy mivel utal be. Mert ha sürgőséggel utal be akkor soron kívül kötelesek fogadni. Ha pedig nincs rajta hogy sürgős, akkor várhatsz akár hónapokat is, még be utalóval is. Úgy hogy sürgősségi be utalót kérj.
2023. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Vegul sikerult elernem egy masik kozeli korhazat, de igen, csak januarban akartak fogadni. Viszont a holgy szinten azt tanacsolta, hogy keressek fel egy haziorvost elobb, es akkor kapok beutalot. Evek ota nem voltam orvosnal es soha nem volt komoly bajom, szoval nem igazan ismerem hogy mennek a dolgok.
2023. szept. 14. 14:28
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező! 4-es válasz író voltam. Nem értem miért kelletett le pontozni. Pedig pont úgy megy a dolog ahogy le írtam a 4-es válaszomban. Minden képen be utaló kell! Még pedig a ház orvostól! De ha csak sima be utalót kérsz, akkor a be utalóval is, hónapók múlvára kapsz időpontot. Vagy akár egy év is eltelhet mire eljön a kapott idő pont. Ezért kell sürgősségi be utalót kérni. Mert a sürgősségi be utalóval, csak oda állsz a recepció / beteg felvételire, és azonnal felvesznek. Vagyis még aznap fogadnak amikor oda mész! Csak tudom. Mert sokat járok különböző szakorvosokhoz. Épp ezért nem értem ezt az idióta le pontozósdit. Szóval be utaló minden kép kell! És a házi orvost keresd fel minnél hamarább!
2023. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyébként én felpontoztalak, konkrétan azt írja, hogy "Szerinted a válasz hasznos.", mert rányomtam a zöld pipára minden eddigi válasznál. Ha akarod csinálok screenshotot is. Tényleg hálás vagyok a segítségért, viszont ez a hangnem és gyanúsítgatás fölösleges, az ne az én hibám legyen már, hogy ki mire nyom. Szóval a legutóbbi kommentre tényleg ment a piros X.
2023. szept. 14. 15:25
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Időpont, lépontozni, leírtam, beutalo, háziorvos ezek mind egy szó!


Olyan szó, hogy kelletett, nincs. Kellett van.


És még millió hiba, de nem ez volt a kérdés. Jöhet a piros X. 😂

2023. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

A házi orvos is csak szakorvoshoz utalhat.A sűrgősségiről is ide küldenek.

Időpont kérés ekkor is van. Innét lehet a kórházba jutni esetleg.

Előbb ugy tudsz bejutni rendelésre,ha oda állsz a rendelő ajtóba,beszélsz az orvossal.Aztán vagy be vállal vagy nem.Vagy mehetsz hozzá magánba .

A kórház urológiai osztályát felesleges hívogatni.

Mindenhol hosszú a várólista.Köszönhető a fidesznek.

A hererák nem olyan betegség ahol azonnal lépni kell,nincs azonnali életveszély .

2023. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1. menj maszek rendelesre, fizetni kell ugyan de par napra adnak idopontot es nem kell a haziorvoshoz menni.

2. mibol gondolod hogy ez a bajod? mik a tunetek? lehet hogy tok mas bajod van csak ilyenkor az ember egybol behaluzza maganak a legrosszabbat. nezz utana a heregyulladasnak meg a hereviszertagulatnak, siman lehet "csak" ennyi a bajod.

2023. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!