Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek attól impotens, hogy...

Lehetek attól impotens, hogy anno 40+ évesen szex közben mindkét lábamat felemeltem, és csak a péniszen támaszkodtam? Utána persze eljött a klimax is. De az urológus csak nézett, mikor mondtam, hogy egyik naprról a másikra hirtelen jött a MZ.

Figyelt kérdés
Az első 50 mgViagrávaj még másfél órát bírtam, utána meg már csak péniszgyűrűvel van merevedésem. Eldurranhattak akkor a vénabillentyűk? Sajnos semmit nem vizsgálnak soha, csak Viagrát írnak. Így az okot soha nem tudom meg?

2023. szept. 18. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Vizsgáltasd ki magad magánúton.
2023. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem is értem. A péniszeddel fekvő mtánaszoztál?
2023. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy. Legalább engem megnyugtat, hogy találtam rá magyarázatot. Lezárhatom a sok éve folytatott szélmalomharcot. Mert nagyon hirtelen jött, és akkor semmivel nem lehetett megmagyarázni. Talán az említett "akrobata mutatvány" tényleg eltörhetett benne valamit. Mert amikor megérkezett a klimax, azt a szinte totális impotencia már készen várta. Előtte meg olyan kemény volt, hogy szinte a testsúlyomnak akár felét is elbírta.
2023. szept. 21. 14:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul így utólag belegondolva a partnernek sem lehetett kellemes. Csak megszokták már, hogy tőlem minden hülyeség kitellik.
2023. szept. 21. 15:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem volt tiszta a kérdésben, hogy amikor ezt csináltam, punciban voltam benne? Sajnos még így sem találtam meg a végét. Ezért nem is érzett belőlem a partner semmit. Attól, hogy nem elég hosszú a szerszámom, még beletörhettem. A p..a az én erőlködésemből nem sokat érez, de magamat kinyírhattam így?
2023. szept. 22. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, Márki-zay mit keresett ott hirtelen?
jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!