Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 eves vagyok fogok meg noni?

18 eves vagyok fogok meg noni?

Figyelt kérdés
Apukam magas meg neki az egesz csaladja.178cm vagyok altalanosban vegig magas voltam itt gimiben nyolc centit nottem ha jol tudom.

2023. szept. 30. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Vagy igen, vagy nem.

És anyád családjában hogy alakul a magasság? Mert a génjeid fele onnan jön...

2023. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Hogy növésben vagy-e még, azt mi nem tudjuk megmondani. Ezt egy vérvétel tudná kimutatni. De már eléggé a serdülőkor végénél jársz, így jelentős növekedésre már aligha számíthatsz.
2023. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
18 évesen már nem valószinű.
2023. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hat anyukam csaladja hogy mondjam vegyes vannak magasak es alacsonyak
2023. szept. 30. 23:06
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha napi szinten borotválkozol, akkor már nem. Olyankorra lezáródik a csontok növekedési zónája.
2023. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy amugy egy eleg hulye es fura kerdest tettem fel de engem ez rettenetesen zavar.Mindig normalis utemben novekedtem sose volt olyan hogy hirtelen nyultam volna vagy akarmi.En ugy tudom a fiuk 21-22 eves korig nonek apam is igy volt egyebkent
2023. szept. 30. 23:14
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
De mi zavar téged ebben? Ha alacsony lennél, megérteném a kérdésed, de nem vagy sem nagyon alacsony, sem nagyon magas... Van aki nő még, van aki nem.. Gimis osztálytársaimat nézve: Volt egy alacsony fiú oszt társunk, aki az 5 éves talira úgy jött, hogy fel kellett néznem rá :D Más fiú oszt társaim: ugyanakkorák mint voltak.. De a fő kérdés: miért is zavar a növekedésed téged? Pláne így, hogy semmilyen szinten nem kimagasló az eltérés?
2023. okt. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon ne akarj magas lenni, mert idős korukra a nagyon magas embereknek keringési problémái alakulnak ki, amiben a gravitáció is közrejátszik. Csak mondom. Utána lehet olvasni.

Hogy válaszoljak a kérdésedre is: elképzelhető, hogy pár cm-t még nőni fogsz, de ez az öröklött genetikádtól is függ. Abban egyetértek a hetes válaszolóval, hogy annyira nem vagy alacsony, nem értem én se, hogy miért zavar?

2023. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Mit álltatjátok??Nem fog nőni semmit se már...
2023. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg még nőhetsz 21 éves korodig, de most se számítasz alacsonynak. 😊
2023. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!