Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkon lévő gombásodás kezelés...

Makkon lévő gombásodás kezelése másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy apró pöttyök jelentek meg a makkomon. Ilyenkor canestennel kezelem, de sosem tudom eldönteni, hogy én rontom-e el, vagy ennek ez a lefolyása?


Minden nap tisztálkodom, alaposan, piperkőcebb típus vagyok. A partnereimet sem cserélgetem, 4 éves kapcsolatom van. Antibiotikumot szedtem 5 napig, lehet azért alakult ki…


Pár napja úgy keltem reggel, hogy viszketést éreztem, majd zuhanyzáskor láttam is az apró sok piros pöttyöt és a túrós váladékot.

Azonnal elkezdtem kezelni canestennel.

Felhúzom a fitymát és alaposan mindenhol bekenem egy vékonyabb réteggel a makkot, a perem alatt és a fék, fitymai részt is.

Ilyenkor 1-2 nap után elkezd érzékeny lenni, a fityma beszűkül, kicsit feldagad, piros lesz és viszket.

A makk érdesebb, mintha ki lenne száradva, és nagyon érzékeny lesz.


2-3 napig kenem, napi 2x általában, közben megmosom szappannal 2-3x egy nap.

Amikor nagyon érzékeny lesz, bepantennel is szoktam kenni, ha repedezik a fitymai rész, akkor neogranormon.

1-2 nap canesten után a bőr felső rétege foltokban jön le, főleg a fityma részen hámlik.


Már 4. napja, de még mindig elég szűk, ilyenkor szexelni sem tudnék (gumival persze), de még maszturbálni sem.

Sosem tudom eldönteni, hogy jól csinálom? Másnak is mindig hasonlóak a tünetek és ilyen sok idő a gyógyulás?

Mit tudnék még kenni rá, amitől elmúlik a gyulladás, szűkület, és hidratált is lesz?


2023. okt. 23. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A Canesten a makkra ártalmas !
2023. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt mivel kéne kezelni? És ez biztos?
2023. okt. 23. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, 1# hülyeséget ír..
2023. okt. 23. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk el kellene menni orvoshoz, főleg hogy nem először fordul elő a probléma.
2023. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Canestennel lehet, orvos mondta nekem.
2023. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!