Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás utáni tippek...

Borotválkozás utáni tippek valaki?

Figyelt kérdés
Leborotválom a fenekem meg az intim helyeket, utána kipattogok és néhány helyen ilyen sötét lilás folt marad és nem tűnik el. Mit csináljak? Van valami Dm-es vagy Rossmann-os termék amik tényleg jók? Vagy esetleg oda after shave?
2023. okt. 24. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

After shave csípni fog!

Amúgy drogériákban van valami testápoló szerű erre.

2023. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg vagytok ezzel a borotválással hülyülve!!!

HA már annyira akarod kopasztani akkor géppel told le, nullással és semmi baj nem lesz.

2023. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Trimmelővel a kis féső nélkül, akkor nem pattog ki, viszont picit borostás marad.
2023. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borotválás esetén, ha először csinálod, vagy hosszú idő után először, akkor esélyesebb az irritáció, mivel nincs hozzászokva a bőröd a borotváláshoz.


Én a kipattogást úgy tudom kiküszöbölni, hogy

1. Egy területen csak egyszer húzom végig a borotvát és

2. Miután leszedtem, hideg (tényleg jó hideg) vízzel öblítem le, hogy a pórusok összehúzódjanak és ne gyullajdanak be.


Nyilván ezek mellett fontos, hogy tiszta borotvát használj és utána szárazra töröld a területet.


Krémet, after shavet nem használok, nem is ajánlom, kivéve egyet, a Rossmanos Aloe vera gélt. Én ezzel szoktam bekenni. Igaz, hogy pár másodpercig csípi, de kibírható. Hűsíti is a bőrt. Használom intimnél és hónaljnál is.


Még egy tipp: Két borotválás között teljen el azért egy hét legalább, így a bőrödet sem bántod annyira.

2023. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meleg vízben áztasd magad, majd utána borotva. Vizes meleg szivacs borogatás kiváló, kb 10-15 perc és kevesebb ilyen probléma, utána NIVEA.
nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!