Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület kezelése...

Fitymaszűkület kezelése műtéti úton hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos fitymaszűkületem van és következő év elején meg akarom műttetni. Ebben szeretnék segítséget kérni, mert fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek bele. Nincs durva szűkületem, nyugalmi állapotban minden probléma nélkül hátra tudom húzni a fitymámat, rendesen tudom tisztítani a makkomat és az előbőr alatt lévő részt is.


A probléma merev állapotban van: ekkor van, hogy ha száraz a bőröm akkor csak a makk felső 1/3-ig tudom lehúzni a fitymámat. Ha kevésbé száraz akkor sokszor a makkom alá le tudom húzni, de nyilván akkor sem kőkemény állapotban van.


Teljes körülmetélést ha lehet nem akarok, részlegest néztem eddig legjobb megoldásnak. Vagy van esetleg más megoldás? Akinek van ebben tapasztalata leírná? Kórházban érdemes vagy magánklinikán megcsináltatni? Békés megyei vagyok, így első sorban itt keresgélnék orvost.



dec. 7. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem kell teljes körülmetélés. Sőt. Ha aktus során nem okoz problémát neked akkor nem is biztos, hogy foglalkozni kell vele. Az a fő, hogy tisztítani tudod.


Amúgy meg minden eset más. Egy orvos tud erre valamit is mondani. Mindenkinek egyedi a problémája. ;)

dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz vagy aki már írt ki erről vagy 3 kérdést?


Egyébként nekem is ez van és tapasztalatból mondom, hogy lehet vele szexelni. Meg ahogy írtad is, hátra lehet húzni merev állapotban is ha kicsit meg van sikosítva. Meg ha bejáratod, rendszeresen használod akkor az is lehet, hogy megoldódik magától.

dec. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Első kérdésem és 23 éves vagyok, kétlem hogy az a személy lennék.
dec. 8. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már körülmetélés, akkor teljes kopasztást kérj. Úgyis fog maradni némi mozgatható bőr a fütyi szárán. Részleges lehetne elvileg jó megoldás, de akkor meg ernyedten a makk pereme alá fog visszacsúszni vagy feltorlódni a maradék, ami miatt úgyis második műtétet fogsz kérni. Így tehát válaszd a teljeset már elsőre.
dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból a részleges tényleg nagyon nehezen gyógyul és nem ad szép eredményt. Én is féltem a teljestől, részlegest kértem, alig vágtak le bőrt, de nagyon nehezen és csúnyán gyógyult, eléggé szégyelltem. Utánadöntöttem a teljes mellett, és hidd el sokkal jobb lett. Igaz nincs egyáltalán mit huzogatni, de esztétikusabb és meggyógyult normálisan. És nem ilyen féig lógos bőrdarab egy ronda sebbel, hanem feszes. Én inkább a teljest ajánlom, de persze ez egyéni preferencia. Az a lényeg, ne féj a teljestől csak mert nincs akkor tényleg fitymád, hidd el, nem lesz az rossz.
dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!