Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ferfi mellnagyobbodasra tanacsot?

Ferfi mellnagyobbodasra tanacsot?

Figyelt kérdés
dec. 15. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
sok lesz az ösztrogén. Kezdj el edzeni, az oldja meg ezt és az összes többi problémádat is.
dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Talán előbb menjen el kivizsgálásra, 1-es, ne te olvasd ki a varázsgömbödből, hogy mi baja. Igen, lehet túlzott ösztrogéntermelés is az ok, de mondjuk a hány éves vagy, mikor kezdődött stb. kérdések is fontosak. Menj el háziorvoshoz, majd ő kiírj a szükséges vizsgálatokat, valószínűleg fog kelleni egy hormonvizsgálat (endokrinológus) és aztán majd az orvos megmondja a leletek alapján, hogy mi a baj.
dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Amit jó lenne tudni: Életkor, elhízottság mértéke. Nekemis nagy van, de ha azt leírom, hogy már 40 éve 34 feletti a BMI indexem, akkor nem is teszek itt fel kérdést. Le kellene fogynom, tudom. A mellek mérete a hatalmas sörpocakhoz képest csak másodlagos. Sőt az ilyenkor már mind 1.
dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
2 egyes vagyok. nekem volt gynom, 1 hónap alatt lement a mellnagyobbodás testépítéskor, hormonok helyrejöttek magától. 3 hónap után már normál pici méretű lett a bimbi.
dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
1-es, én meg a 2-es vagyok: NEKED lement. Ő nem te vagy, NEM tudod mi baja van, semmit nem tudsz róla. Ne adjál felelőtlen tanácsokat.
dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok.Már több éve fennáll. Csináltam az utóbbi 2 évben ösztrogénmentes diétát. Hízlaló dolgokat, szóját stb. ilyenekt megvontam magamtól. Edzettem egy csomót.Kb 6 cm volt most már lement olyan 3 ra. Egy kicsi látszik még. Mi más? Megyek orvoshoz pajzsmirigy vizsgálatra!
dec. 15. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több év alatt nem voltál endokrinológusnál, nem csináltak hormon szint vizsgálatokat (vérvétel)?
dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

5 Pontosan tudom mi a baja a kérdezőnek. Orvos nem fog semmit se kezdeni ezzel, mert ez már átlagos tünet a mai férfiaknál. Valamint az alacsony tesztóra se fog semmit se felírni, mert jóval alacsonyabb a határérték mint 20 éve volt.


6. Hogy nézett ki ez az "ösztrogénmentes" diétád? Google nekem csak vegán dolgokat dob fel. Ösztrogént nem tudod elkerülni, csapvízben és zuhanyvízben is ösztrogén van.

dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!