Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron pótlás miatt...

Tesztoszteron pótlás miatt urológushoz vagy endokrinológushoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Vérvétel alapján mért tesztoszteron szintem alacsony 11nmol/l. Valószínűleg egész eddigi életemben fennállt ez a probléma, csak nem jöttem rá. Minden tünet stimmel, alacsony (inkább nulla) libidó, impotencia, izomtömeg növelés nehézsége, gyenge erőnlét, depresszió, ingerlékenység, folytonos levertség, fáradtság. Milyen orvoshoz forduljak, aki végre segítene, hogy normális életet éljek?
dec. 19. 18:35
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Andrológia foglalkozik ezzel.
dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Senkihez. Szabadon rendelheto a neten.
dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész az eredménnyel a háziorvosodhoz és ő majd megmondjay hogyan tovább. Lehet ajánl orvost is.
dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Urológiára nem kell beutaló. Azzal kezdeném. Tud csinálni ultrahangot. Ha nem talál okot, jöhet az endokrinológia, de oda háziorvosi beutaló kell.
dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre mennék inkább
dec. 19. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Mint mindenki... Ezért sem értem, miért vonják a TB-t... Én az endokrinológusra szavazok.

dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Háziorvos ad beutalót endokrinológushoz. Ő foglalkozik hormonokkal.

Nekem a gyerekkel kellett mennem; állami kórház, tökéletes volt a bánásmód, az eljárás, a doktornő, a nővérek, kapott 3-szori injekciót és helyre is jött.

dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!