Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles begyulladt makkal?

Korulmeteles begyulladt makkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leirom picit részletesebben a helyzetemet.


Szóval 25 éves vagyok, viszonylag súlyos fitymaszukulettel. Teljesen lankadt allapotban, sikosito hasznalataval tudom csak hátrahuzni a bőrt. Ezután már nem "ugrik vissza" erekció közben, de feszül, fáj.


Sokszor nemi aktus után pici kek-zold foltokat latok magamon odalent, ami velemenyem szerint veralafutas lehet, az eroltetestol es a feszulestol.


Vegul is a lényeg, hogy szerintem ezek hegesednek, mert egyre szűkebb a nyilas es egyre nehezebb hatra huzni. Tudomasom szerint a cukorbetegség is okozhat ilyet, de azzal nincs gond (voltam kivizsgáláson) , ezért gondolok a leirtakra.


Tehat elkerülhetetlen számomra a teljes korulmeteles. Ennek valahol örülök is mert megoldana a sok szenvedést. Viszont mivel mar nagyon korulmenyes hatra huzni, ezert az alapas tisztitasa is elmarad... Természetesen eri viz, nincs berohadva vagy turosodva, de igazság szerint mar kb. egyaltalan nem tudom hatra huzni , es hat valószínűleg emiatt begyulladt picit a makkom, pontosabban a hugycsonyilas környéke piros, picit érzékeny.


A kérdésem, hogy így is megmutenek? Mert tudom hogy ilyen esetben irnak fel ra kenocsot, de ha fizikailag nem tudom bekenni akkor mi van? Gondolom mas is járt mar igy. Elvégzik ugyanugy a mutetet?


Előre is köszönöm a válaszokat.


dec. 28. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Elmész dokihoz és megmondja mi a teendő.


Ígyis, úgyis ott fogsz kikötni, teljesen felesleges a 3 ezredik fitymaszűkületes kérdést feltenni.

dec. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván el fogok menni dokihoz. Csak az ember érdeklődik előzetesen, hogy mire számíthat, illetve van-e itt olyan, aki hasonló cipőben járt.


Atolvastam a korábbi kérdéseket, de ilyet nem találtam.


Érdemi válasz híján ment a piros kéz.

dec. 28. 08:23
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
A válasz érdemi, mert orvoshoz lettél küldve. A doki fogja tudni megmondani, hogy mennyire gyulladt, antibiotikummal vagy krémmel kezelhető-e előzetesen a gyulladás, vagy a szűkület miatt felesleges, mert az a kiváltó ok, és amíg az fennáll, addig nem fog megszűnni.
dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Az esetedben mindenképpen a körülmetélést választanám, hiszen orvosilag indokoltnak tűnik. Nem fogod megbánni, mert bár nem lesz feltétlenül jobb, inkább másnak hívnám. Tisztább és szabadabb érzés. Sajnos itthon idegenkednek tőle, de számos országban általános a fiúk és férfiak nagy részénél, tehát ennyi ember csak nem téved már.
dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Metéltek azóta?
jan. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem. Hónap végén megyek majd valamikor vizsgálatra (sajnos muszáj, nem műtenek egyből). Február közepén szeretnék menni majd a műtétre.
jan. 19. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!