Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szégyenlősek vagytok meztelnül?

Szégyenlősek vagytok meztelnül?

Figyelt kérdés

16F vagyok és egyre többször előfordult, hogy pl öltözőben, uszodában, szaunában stb meztelenre kell vetkőzni.


Ismerve a korosztályombelieket, tudom, hogy még mindenki kiváncsi és akarva akaratlanul is odapillantunk a másikra. (És nem azért nézik meg mert melegek vagy nem normálisak, egyszerűen a természetes kíváncsiság miatt.)


Ez ellentmondásos lesz, de én szégyenlős vagyok, mivel lankadtan nekem nagyobb, mint az átlag (12-14 cm) és egyszerűen félek “kilógni a sorból”.


Mit gondoltok? Ti hogy álltok a kérdéshez?



jan. 12. 22:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit se vagyok szégyenlős. Főleg nem ilyen helyeken.
jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Mivel ilyen fiatal vagy, azt merem mondani, hogy hülye vagy. Ha látják, hogy neked mekkora van, csak irigykedni fognak rád. Nődd ki ezt az álszemérmességet. A természet ilyenre alkotta a férfiembert, nincs ezen semmi szégyellnivaló.
jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
Ne dicsekedj légyszi! :)
jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
Jól van, dicsekedtél egy kicsit, ugorjunk.
jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én is szégyenlős voltam. Nem feltétlen a méret vagy a kinézete miatt, hanem amúgy. Nehéz megfogalmazni, hogy miért.


Én azt mondom neked, hogy semmivel nem tudsz kilógni a sorból. Se a nagyobb, se a kisebb mérettel. Se ha szőrös, se ha szőrtelen.


Erre nekem is magamnak kellett rájönnöm. Mégpedig az első szaunázásomkor realizáltam, hogy bárhogy is nézek ki, nem lógok ki a sorból. A szaunában ugyanúgy levetkőzött a fiatal és az idős, a férfi és a nő, a szőrös és a szőrtelen és a kis méretű és a nagyobb méretű is.


Nem fognak beszólni érte, ha mégis, akkor aki ezzel foglalkozik az egy gyökér, már bocsánat. A korodbeliek gyakran szekálják a másikat, ez lehet pl. egy ok.


Én pl. az ált. sulis osztálytársaim előtt még akkor sem vetkőztem volna le, ha nem vagyok szégyenlős. Annyira utálatosak voltak, hogy mindenkit b@sztattak,(értsd: egy nyelvbotlásból is olyan gúnyt űztek az emberből, hogy csak na...) szóval igyekeztem minél kevesebb támadási felületet adni.


A gimis osztálytársaimmal viszont nagyon jó kapcsolatunk volt, ha olyan helyzetben lettünk volna, előttük nem szégyenlősködtem volna.


Nyilván ha egy helyen több ember meztelen, akkor elkerülhetetlen, hogy meglássa a másik nemi szerveit, még az "odapillantás" sem kell, mert így is - úgy is lát mindenki mindenkit. (ha csak nem csukott szemmel közlekednek🤣).


Ha van kérdésed akkor rámírhatsz.


(Nem, nem meleg társkeresés, nyugi, heteró vagyok, csak sajna manapság ezt is ki kell írni🤣)

jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%

Ha szerencséd van és a baráti társaságodban is hasonlók vannak, nem is fogsz kilógni a sorból...

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

Ekkora lankadt mérettel nem kell szégyenlősnek lenni inkább irigykedni fognak az osztálytársak

Ennyi idősen nekem is 13cm volt lankadtan éd tesi öltözőben meg uszoda öltözőben sem szégyeltem osztálytársak irigykedtek is rá

jan. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Oka,hogy körül vagyok metélve.

jan. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen feleslegesnek szégyenlősködni. Egyébként ezek szerint már többször is volt ilyen. Lett valami gond? Nem hiszem. Szóval ezen nincs mit aggodalmaskodnod.
jan. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%
Mivel kiskorom óta járok edzésre, egyáltalán nem vagyok szégyenlős az uszoda öltözőjében. Senkit nem szokás megszólni, mert kisebb vagy nagyobb méretű neki. És nem is bámulnak meg emiatt.
jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!