Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kéne tegyek?

Bozont333 kérdése:

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Januárban voltam orvosnál fityma szűkületel lassan 1 hónapja nem tudom megmosni, Áprilisban fognak műteni
jan. 25. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Heges nem tudom ha ki hívom a mentóket azzal be visznek e vagy csak ki nevetnek hogy ezzel nem tudnak mit kezdeni, hegek fájnak
jan. 25. 09:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem ertem mi a problemad. Mit szeretnel?
jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiytma szukuletem van, nem tudom mosni a péniszem, mutetem csak aprilisban lesz
jan. 25. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj magánba.
jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mentősök ezzel nem fognak tudni mit kezdeni. Max ügyeletre tudsz majd bemenni, ha nem tudsz tőle aludni sem, mert annyira fáj.


Egyébként vegyél be fájdalomcsillapítót, illetve kenegesd bepanthennel, hogy nedves legyen, hámosítja és nem lesz száraz.


A magán urológust tudnám javasolni ebben az esetben.

Az urológiát pedig holnap hívd újra, és mondd el, hogy ez fájdalmas is, és sürgős. Hátha előrébb tud venni. Vagy bediobhatod még a sebészet kártyát, hogy hátha átirányítanak egy sebészhez.

jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Annyiban, hogy ha van beutalód valahonnan, például háziorvosod írhat beutalót "SŰRGŐS" megjelöléssel. Például amikor nekem orbáncom volt így küldtek a bőrgyógyászati klinikára soron kívül, egyébként beutalónélkül a várakozási idő 2-3 hónap. Próbálj beutalót íratni háziorvossal, mondd el neki a problémád. Hátha ír egyet sürgősséggel az urológiára. Kérdezd meg előtte esetleg telefonon, ha nem akarsz ott is fölöslegesen sorba állni.
jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!