Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny a makkom, enyhe...

Érzékeny a makkom, enyhe fitymaszűkület, lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Viszonylag későn kezdtem el magamnak örömet okozni, de ez mindig rövid ideig tartott, most viszont, hogy pár éve rendes partnereim is vannak mindig azzal küzdök, hogy hamar vége lesz a dolognak ráadásul ha feláll a péniszem, akkor a makkom nagyon érzékeny, gumi nélkül kb 1mp-ig sem bírom :S A fitymámat álló helyzetben is hátra tudom húzni csak nehezebben. A körülmetélésről olyan sok jót és rosszat olvasni, hogy nem tudom mit gondoljak, ráadásul most 20 éves vagyok nem szeretném magamat ennyire megváltoztatni.
2010. okt. 26. 17:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy léteznek erre krémek (mármint a fitymaszűkületre) meg teák amikbe lehet lógatni vagy ilyesmik, mivel nekem annyira nem gáz a helyzet, normál állapotban észre sem venni, szerintem ezek is segítenének. Dokihoz egyenlőre több okból sem szeretnék menni, csak ha muszáj.
2010. okt. 26. 17:05
 2/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Asszem értem a problémádat, azonban ez egy összetett probléma, amely elsősorban nem a fitymaszűkületedről szól, hanem a KORAI MAGÖMLÉSEDről. Több dolog is furcsa, egyik az annak az oka annak, ami miatt... (nem értem a "viszonylag" szó alatt mit értesz ebben az esetben)... későn kezdtél el örömet SZEREZNI magadnak? (fájdalmat szokás OKOZNI, örömet nehezebb SZEREZNI)

Tisztázni kéne továbbá, pl. hogy a makkod érzékenysége gyulladás eredménye, vagy túl hosszú ideig volt a fityma alatt, volt-e valaha letapadásod ill. a fitymaszűkület eredményeképpen is jö7ett létre?


A korai magömlés, meg az érzékeny makk itt most a fontosabb probléma, nem a fitymaszűkület, amit, ha rendesen hátrajön a fitymád mereven is,... sztem nem kéne körülmetélni sem teljesen, sem részlegesen! Ezt fejeltsd is el, főleg a teljeset. (Sok másik topikban már leírtam miért, és van itt egy srác is, aki majdnem minden topikban feltűnik, neki dúrván elcseszték és ez derékba törte a szexuális életét)


_ Gumi nélkül mennyi idő alatt mész el?

_ Önkielégítéskor gumival/gumi nélkül??


A fitymaszűkületeddel kapcsolatos kérdésekre meg itt egy régebbi topik, a benne lévő kérdéseim rád is érvényesek...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..



Ha megoldást szeretnél, gyere, tisztázzuk le, mennyire vészes a probléma...! :-o


Üdv: EE

2010. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miféle jó van a körülmetélésről? Én körülmetélt vagyok és csak a rosszat tapasztaltam egész életemben vele, soha egyszer nem volt belőle semmi hasznom. Szerintem az orvosokon kívül sok támogatója nem akad, kivéve azokat, akiknek iszonyú szűkületük van, amit évekig elnéznek, aztán utána meg isteni élményként élik meg, hogy végre látják a makkjukat, de ugyebár nem belőlük kell kiindulni
2010. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha a problémád már megoldódott, akkor feltételezem, tárgytalan már a dolog, és ért7ő, hogy nem reagálsz a hozzászólásokra,... Bár azért azt nem gtam volna, h. ez ennyire könnyen és gyorsan megy... o.0

Csak azért azt nem értem, ehhez miért kellett topikot nyitnod, kedves Kérdező, főleg, ha tudod a megoldást is??? :-s

2010. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a segítséget. Sajnos nem tudok minden nap gép elé ülni, ezért a késői válasz.. Nem oldódott meg sajnos.. a fitymámat hátra tudom húzni merev állapotban is, lefeljebb kissé szorít a dolog. A makkom viszont nagyon érzékeny, ha a barátnőm orálisan kényeztet az egy igen fura érzés, sajnos nem feltétlen jó, mégis ilyen állapotban is pár pillanat után vége a dolognak. Ha kézzel kényeztet és jól csinálja akkor az egyáltalán nem fáj. Szexben pedig gumi nélkül néha már behatolás után vége, mivel fura érzésem lesz( olyan mint orális dologkor) mintha fájna a makkom, viszont ha gumit ráhúzok akkor nem fáj egyáltalán és általában egy 15-20 percig bírom is, bár néha úgy is vége 5 perc után, úgy még sokszor jobb a helyzet.
2010. okt. 31. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Értem.


_ Az érzékeny makkodat okozhatja gyulladás, vagy inkább még nemigen szokta meg az önkielégítést?

_ Hogy érzed? (Őszintén! (magadhoz)) A korai magömlésed mennyiben függ a makki érzékenységedtől és mennyiben le7 neki pszichés alapja?

_ Orvos látott-e már?

_ Mi az, amit konkrétan szeretnél, mint megoldást?

___ Mit akarsz? Hogyan bonyolódjon le a problémád megoldása, mik az elvárásaid?

_ Nem foglak rábeszélni semmire, azonban... -- ha már így megemlítetted -- ...érdekelne, te most mit gondolsz a körülmetélésről? (A TE véleményedre lennék most (is) kíváncsi anélkül, hogy bárki befolyásolna a véleményed megalkotásában.)


Üdv: EE

2010. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok véleményt olvastam a körülmetélésről, és nem igazán tudok/akarok véleményt formálni, hiszen van akinek nagyot dobott és van akinek nagyot rontott az életén. A korai elmenés szerintem lelki és testi dolog is egyben, hiszen gumival sokszor tovább bírom.. Gyulladásra vagy gombára jó lehet a canesten kenőcs? Annyit szeretnék csak, hogy "normálisan" működjek minden téren.
2010. nov. 2. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


A Canesten inkább csak a bőr gombás megbetegedéseinek, fertőzésének kezelésére javasolt. A nem gombás eredetű bőrgyulladást (eritrazma) is le7 vele kezelni, de arra sztem vannak jobb kenőcsök is.

A magömlési zavarral kapcsolatban annyi az eddigi tapasztalatom, hogy eddig minden esetben volt túlnyomórészt a lelki okok domináltak. Volt ahol volt makki érzékenység, volt ahol nem volt. De azok közül, akikkel eddig beszéltem róla, (és nem is keveset... :-o ) azoknál egytől-egyig bebizonyosodott vmiféle lelki dilemma és gátlás. Ezt kellene először feloldani, aztán jö7 a többi.


A makkod gyulladását lehúzni (ha szted az van) eltart6 akár több hónapig is, emellett szoktatnod is kell a makkodat a közegváltozáshoz, csak akkor fogsz sikerrel járni. A fitymaszűkületed pedig ha nem vészes, akkor ne műttesd meg, vagy ha mégis... kérj egy 1xű Schloffer-műtétet (bemetszést), vagy ha a kantár is rövid, akkor azt is vágasd át, DE SEMMI TÖBBET!



A legelső [10-26 17:33]-as hozzászólásomban belinkeltem neked egy másik topikot, abban rengeteg kérdés van. Ha azokra válaszolsz vmilyen formában (de nem ott azon az oldalon, ott csak a kérdések vannak), akkor talán könnyebb lenne megítélni, mennyire vészes a szűkületed valójában.


Üdv: EE

2010. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

No megpróbálok pontosan válaszolni:


20 éves vagyok, normál állapotban teljesen hátra jön és merev állapotban is, csak akkor picit nehezebben, nem tapadt le egyáltalán és normál állapotban kicsit túllóg a fityma, nem szokott soha felfújódni, szerintem a fékem kicsit feszül egy húrosnak nézem és olyan közepesnek tűnik vastagságra. Nem gondoltam arra, hogy bármit is csináljak vele, mivel az ilyen fék dolgokról semmit nem hallottam még. A makkom érintésre érzékeny, bár kibírható, csak ha orális szex van vagy gumi nélküli szex akkor fáj és fura érzés sokszor, és úgy érzem emiatt hamar el is megyek. Volt eddig 2 nő is az életemben akikkel szexuális kapcsolatba kerültem, az elsőnél jobban frusztrált a dolog a másodiknál annyira nem, és gumival egész sokáig bírom is néha a dolgot. A szüleimmel nem beszélünk ilyen dolgokról. Orvoshoz még nem mentem mivel nem ismerem ennek a mikéntjét, de úgy érzem te is orvos féle vagy, az értelmesebb fajtából, köszönöm a segítségedet, esetleg ha van valami kontaktod akkor érdekelne az is.

2010. nov. 3. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



Köszönöm, hogy megtiszteltél őszinteségeddel!


Én ugyan nem orvos vagyok, de az igaz, hogy egészségügyis, igaz, kicsit másabb szakterületen, és a lelkisegély sem ismeretlen fogalom a számomra. Úgy gondolom, hogy minden KÉNYES természetű probléma egyik FŐ alapoka -- a véleményem szerint -- LELKI eredetű, láss csak akár egy klasszikus fitymaszűkületet. Ott is... aki szégyenli, az sem a szűkülete miatt van, hanem a felfogása miatt, hiszen neki senki nem mondta, hogy az a gyerek emiatt selejtes lenne,... mégis úgy érzi magát, mintha emiatt senki sem szeretné, ill. fogadná el... Mások uakkor nem zavar a szűkületük sem, sőt nem is biztos, hogy félnek, amikor műtetni viszi a kórházba.


Sztem nálad ez a későnérés okoz6 itt némi problémát elsősorban, és a többi csak "smink" ehhez képest. Számomra ennyi jött le ennyi alapján. De ha már az elér7őségemet kérdezted, a hozzászólásom alján az időkód alatt megtalálod a >>LINK-jét a >>PRIVI-mailnek. Arra ha ráklikkelsz, és írsz nekem egy üzit, válaszolok neked.

Ha azonban interaktívabban szeretnéd velem ezt a dolgot megvitatni, s van SkyPE/MSN-címed, küldd el a mailben, s hivatkozz e topikra, hogy tudjam, hol találkoztunk!? Ok? ;-)



Üdv: EE

2010. nov. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!