Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi klimax lenne? Hogyan...

Férfi klimax lenne? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Férjemrol lenne szó. 47 éves. Az elmúlt pár hétben lobbanekonyabb, olyan reakciókat produkál amit még nem láttam tőle. Aprosagokon felhuzza magát, de nem gyengén. Vannak nagyon sötét pillanatai, amikor hihetetlen depressziós. Vannak napok, mikor hullámzik a hangulata. Néha tah. Persze megbeszéljuk, bocsánatot kér. Amikor depressziós volt "csak", akkor magaba fordult, de nem volt bunk. Ez nem csak depresszió. Néha olyan, mintha egy menstrualo hisztis rib lenne. Követelozik és újabban féltékeny, azt képzeli megcsalom, nem lenyeg h dolgozni vagyok, ahol nem tudnék összehozni egy kóbor numerat, vagy hazafelé. Gyalog járok dolgozni. Leultem vele, és elbeszelgettunk arról, h szerintem mi a baja. Megigerte próbálkozik, én is megprobalok türelmes lenni, mondtam neki, meg hogy azért vannak határok és mindent azért nem turok el. Nem tudom, h mennyi a normális, amit elturhetek, h meddig turjem. Én elhiszem hogy nehéz.

Tapasztalatok is érdekelnek, mint nőktől akiknek a párja ezen megy keresztül, és mint férfiaktól, hogy ők hogy élik ezt meg?

Olvastam h esetleg van gyógymód, kaphatna esetleg kenőcsöt v injekciót. 30.ara kértem neki idopontot orvoshoz.

Nem tudom tényleg h miként kezeljem a dolgot. Azért illene neki is visszafognia magát.

20 év van mögöttünk, szeretjük egymást. Van két gyerek, és rajtuk is csattan néha a hangulatabol.


máj. 13. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Lehet klimax is, ezért kérdeztem, hogy van e egyáltalán még merevedése. Viszont az alkohol függőség is csinál olyan tüneteket amiket most épp felsoroltál.
máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Minden a kérdés megfogalmazásán múlik, ha úgy írok ki kérdést, hogy megcsal e a férjem, vagy szívbeteg e, vagy klimaxos e, akkor a szívbetegseget es a klimaxot fogja mindenki tárgyalni. Es erről küldenek linkeket.

Merni kell önállóan gondolkodni es nem befolyasolva lenni a kérdésfeltevés által.

En azt latom, hogy te ezt a kérdést úgy tetted fel, hogy MINDENKÉPPEN azt a választ akarod kapni, hogy igen, ez a nagybetűs klimax.

Bele se mersz gondolni, hogy mas is lehet, de meg is értem. Az igazság nagyon tud fájni es van amikor nincs rá készen az ember.

Nem erősködni akarok, hogy megcsal, nekem ehhez semmi közöm es nem is érdekel, se ártani nem akarok a válaszommal, mert én ha jót nem tudok tenni, inkabb nem teszek semmit.

Nekem gyanús jelek vannak itt, amelyek csalásra utalhatnak, mégpedig:

- panaszkodott, hogy kevés a szex otthon: ez a leggyakoribb ok amit felhoz valaki, aki csal, hogy keves otthon a szex, ezzel mentegeti magát, a szerető előtt is, es sajat maga előtt is, mert nem mindenki nárci aki csal, van akinek a csalás lelki terhet jelent, nem szadisztikus örömöt mint a nárcinak!

- merevedési problémák vannak otthon ( lehet túl sokat szexel mással es téged már nem kíván, vagy időnként túl gyakran kíván mert fel van dobva lelkileg, vagy kárpótolni próbál)

- folyton ingerült

Ezek a megcsalás jeleit bőven kimerítik.

Nézd, csalhat szomszednővel, vagy olyannal aki közel lakik, vagy aki házhoz jön, vagy felugrik valakihez, vagy házas nővel, aki szintén bújkál es titokban akar maradni, es csak akkor ír, amikor meg vannak egyezve.

Alkalma van, hidd el!

Tudom mert csalóval volt dolgom, aki profi módon űzte, nem tünedezett el este, mindig elérhető volt (szeretője mellett is felvette, aki tudott rólam), es nem kódolta dugdosta a mobilját mert ment minden szexkapcsolata olajozottan!

máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Maholnap úgy fogsz elni, ahogy szerető diktálja, ha összevesznek, vagy a nőre féltékeny, mert nem veszi fel neki, vagy több szeretőt tart, majd rajtad veri el a port!

Vagy tanacsot ad a férjednek, hogy hogyan kell téged kordában tartani.

máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet talált valakit, akivel épphogy nyúl lett az ágyban, ami veled nem volt es akivel jobb az összhang, a kémia. Ez van sajnalom
máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Egyes válaszadok meg eldontik h ha a fene fenét eszik is akkor is megcsal a férjem meg akkor is ha fizikálisan nincs ra ideje. És mellesleg korbeimad. Végez a munkahelyen és rögtön hazajon. Hétvégén együtt vagyunk. Szóval csak úgy tud megcsalni ha még tudja állítani az időt.
máj. 14. 22:24
 16/21 anonim ***** válasza:

Annyira nem imád körbe, mert azért írtál ide ki kérdést. Folyton ingerült. Utana kéri a bocsánatokat. A te életed, nem az enyém, de ezek szerint ez egy éve tart már.

Es mi van ha a munkahelyéről lóg el ebédszünetben egy numerára, egy házas nőhöz, akit ismer rég, vagy egy kolleganőjével kavar, ha nők is vannak.

Ok akkor klimax. Nekem hatszáz.

máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt ezen a platformon az első válasz bármilyen problémára vagy a megcsalás vagy a másság! 😃
máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Fel ora az ebedszunet, kinn vannak varos szelen, a semmi közepén, mire kimegy-visszajon a kocsihoz min 5 perc, elmegy/visszajon legyen min 5 5 perc, akkor már ott vagyunk hogy 15 percet tuti elhasznalt. 15 perc alatt legjobb indulattal, gombolja ki csak a sliccet és vágja be neki. Oké, mondjuk h elhiszem. De vki h erre vagyon hogy napi 15 perc gyors numera allandoan...hat le is néznem, kirohognem. De akkor mikor eszik? Igen, igaza van az utolsónak, itt a férfiak csak megcsaljak a nőket, v tuti b.z.k én azt kérdeztem igazán h akinek hasonlóan változó koron megy át a férje h éli meg. Nem azt kérdeztem, h megcsal e a férjem, v h szeret e. Nem hiszem, h vki ne venne észre h a másik felrelep huzamosabb ideig plane, v nem szeretne már a masikat.na mindegy.
máj. 16. 06:11
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem, tévedsz, ezen a fórumon, ha valaki meleggyanús es felteszed a kerdest, legtöbb valasz az lesz, hogy tutti nem meleg, minden keves bizonyíték, meg mi közöd, ha kerdi egy ferfi h 10 cm es pöcs nem e túl kicsi, írják neki, hogy nem, ez egy átlag es nem a méret számít.

Ha kérdik, h a szüles fáj e írják nem

Ha kerded h megcsalnak, azt írják dehogy. Tök jó fórum

Mondjuk nem biztos hogy mindig munkaban van, lehet vesz ki szabadot, fél nap, ez az nem tudom es csinalj amit akarsz

máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Gondolod h a fizetesen nem latszana?

Total fix a fizetése. És amikor szabi pénzt kap az oda van írva a fizupapirra. Egyebkent fix szabinapja van, és kabe 5 nap kivetelevel vagy egyszerre vagyunk szabin v valtva vagyunk itthon iskolaszunetben. És mellesleg feltett a túlóra egy appot amiből látjuk egymást ha veletlen értem akár jönni, látja merre futok. De úgyse gyozlek meg, mindegy.

Úgy tűnik elgondolkodott magában, és változtatni akár. Egesz jól kezeli a hisztijeit, jár futni, alig iszik, sokkal jobb a kedve és azóta nem is volt tapló. Lassan megtanuljuk együtt kezelni a dolgokat. Úgy viselkedik kicsit mint az első pár évben, romantikusabb, üzeneteket ír napközben. Ez beteheto annak is h kabe egy időben ahogy ezek a változások jöttek kicsit változott a munkaköre, kevésbé fizikai, ez nem tetszett neki, először azt mondta h szerinte ezért változott, de szerintem nem. Ez hal isten nem végleges, csak ideiglenes. Majd alakul. Most októberre próbáljuk megszervezni eletunk első komoly családi nyaralásat, ő hozta fel hogy 20 évesek leszünk idén, jó lenne ez ajándéknak.

máj. 22. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!