Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi klimax lenne? Hogyan...

Férfi klimax lenne? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Férjemrol lenne szó. 47 éves. Az elmúlt pár hétben lobbanekonyabb, olyan reakciókat produkál amit még nem láttam tőle. Aprosagokon felhuzza magát, de nem gyengén. Vannak nagyon sötét pillanatai, amikor hihetetlen depressziós. Vannak napok, mikor hullámzik a hangulata. Néha tah. Persze megbeszéljuk, bocsánatot kér. Amikor depressziós volt "csak", akkor magaba fordult, de nem volt bunk. Ez nem csak depresszió. Néha olyan, mintha egy menstrualo hisztis rib lenne. Követelozik és újabban féltékeny, azt képzeli megcsalom, nem lenyeg h dolgozni vagyok, ahol nem tudnék összehozni egy kóbor numerat, vagy hazafelé. Gyalog járok dolgozni. Leultem vele, és elbeszelgettunk arról, h szerintem mi a baja. Megigerte próbálkozik, én is megprobalok türelmes lenni, mondtam neki, meg hogy azért vannak határok és mindent azért nem turok el. Nem tudom, h mennyi a normális, amit elturhetek, h meddig turjem. Én elhiszem hogy nehéz.

Tapasztalatok is érdekelnek, mint nőktől akiknek a párja ezen megy keresztül, és mint férfiaktól, hogy ők hogy élik ezt meg?

Olvastam h esetleg van gyógymód, kaphatna esetleg kenőcsöt v injekciót. 30.ara kértem neki idopontot orvoshoz.

Nem tudom tényleg h miként kezeljem a dolgot. Azért illene neki is visszafognia magát.

20 év van mögöttünk, szeretjük egymást. Van két gyerek, és rajtuk is csattan néha a hangulatabol.


máj. 13. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Miert kéne látszodjon a fizetésén? Mai vilagba a nők a semmiert dobjak magukat, meg büszkék is erre. Nem kell mar se udvarlas se szep szó semmi.

Mostantól nem írok többet ide, meguntam es leszarom mar bocsanat hogy a te ferjed kibe martogatja

máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!