Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti nyilvános WC-ben...

Fiúk! Ti nyilvános WC-ben hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés
Ha nyilvános WC-ben megyek pisilni akkor mennyire szoktátok takarni "azt"? Valamennyire azért mégiscsak látszik hogy másoknak mekkora, én úgy érzem hogy az enyém nem valami nagy, ezért sokszor nem is tudok úgy pisilni ha más is van bent. Ezt hogy lehetne legyőzni, hogy ne zavarjon más is áll mellettem?
2010. dec. 30. 21:26
1 2 3
 11/24 yuda ***** válasza:
48%
Már leírták a választ, miért nem olvasod el,ahelyett hogy válaszolgatsz? A beülős részbe zárkózz be és ügy megoldva.Ezt akartad nem?
2010. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
HÁt vagy marad a rendes WC,vagy olyan helyre állja,ahol nem áll melletted senki,meg eléggé lehet takarni a bért.Meg max a végét látni,de abból se sok mindent ha ügyes vagy.Én másét sose lestem,de engem se lessenek,az buzás dolog.
2010. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Hogy hogy viselkedek? Természetesen és fesztelenül. Ha szarnom kell akkor szarok, ha hugyoznom, akkor hugyozok. És nem érdekel hogy kinek mekkora a bréje és az sem, hogy az enyémet figyeli-e valaki. Aztán kezet mosok és kijövök.


Fiatalabb koromban egyszerűen képtelen voltam úgy vizelni, hogy ott állnak mellettem. Aztán direkt szoktattam magamat, pl sok ivással és akkor mentem el, amikor már majdnem behu...

Ez megoldotta. Addig meg marad a félreeső sarok vagy a szarófülke.

2010. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy nem nézek oda !!

másrészt az enyémet nézhetik mert nincs mit rajta szégyellnem hehe!!!! azért a homárokkal nem árt vigyázni...

18/F

2011. jan. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy normális ember nagyon lessnek ilyenkor,meg hát mivel a kezeddel fogod nem sok a látnivaló se.
2011. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
hát nem tom engem nem igazán zavar... mindenki csekkolja a másikét h mekkora a csajok meg egymás mellét ... mindenki kíváncsii.. de egyszer elmentem hugyozni egy plázában és egy homár pasi ugy hajolt át a piszuár föléhogy azt hittem megfejelem ... rászoltam h huzzá vissza azt elmentem :D
2011. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Lehet én járok túl normális helyekre,de idáig nem találkoztam,(csak úszodai átöltözésnél) ilyen csekkolással,(de az is meleg volt).Biztos velem van a baj,de soha nem érdekelt a másiké,nem lesegettem rosálás közben másét,meg sok csaj haverom van,de azok sem stirülik a másikat,ez csak pár magával elégedettlen,vagy magában nem biztos embernél szokás.
2011. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Engem már nem érdekel. Mikor kicsi voltam a plázában sétáltunk és pont a WC elött mentünk el és addigra nekem már nagyon kellett de nem szóltam mert féltem,hogy látnak ezért csak szorítottam. Aztán egy ugyanilyen alkalomnál bement. Olyan tré volt. Aztán mikor koleszba kerültem egy jó buli után (meg persze 20 sör után) eggyütt rohantunk három haverommal (farokfogva) a budira. Az összes budi tele volt. Kivéve egy piszoárt és abba brunyáltunk hárman egyszerre.


21/F

2011. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az első válaszadóval nem rétek egyet.


Oldalra kell nézni bizonyos helyzetekben.


Pl.: egy szórakozóhelyen voltunk amitől nem messze ilyen egymás mellé álló nyilvános vizelő helység van, és a fejünket még neki lehet dönteni a falnak szembe, amire egy bőrkárpit van húzva, hogy kényelmes legyen.

Na ez tökéletes helyzet, ahol a részegek elvegyülhetnek, hiszen józan, nem józan neki szokott dőlni.

Velem a következő történt egy szombati hajnalon. Mentem vécére, és bizony voltak delikvensek akik felvették a dőlős pózt a falhoz, és pisáltak- vagy imitálták, nem tudtam eldönteni, hogy ki hányós részeg, és ki nem.

Pechemre én egy hányós mellé álltam, aki gyönyörűen az oldalamat lehánytam.

Ha oldalra nézek, és felmérem a potenciális veszélyhelyzetet (ami csak abból a pozícióból látható- pl.: folyik a nyála, amit hátulról nem láthatsz), akkor egy boldog este tulajdonosa lehetnék, de így nem.

Mentem idegesen haza hányás szaggal, puffasztott rizs darabkákkal, és kitudja hányféle italmaradvánnyal a ruhámon.

Szóval vannak helyzetek, amikor érdemes oldalra nézni.


Próbálj "fülkés állást" keresni (ha van), és nem lesz gond, vagy inkább fizessél nagy dologra, és ott egyedül lehet akár pisilni is.

2014. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én sosem állok közvetlenül más mellé ha van szabad hely máshol is,meg a legtöbb helyen van oldalt egy kis elválasztó fal,elő lehet úgy venni,hogy nem kukkoljon a másik.


Én is találkoztam már olyannal aki lesegette másét,arébb is mentem,ahogy mindneki ott hagyta.

2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!