Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés szükséges?

Körülmetélés szükséges?

Figyelt kérdés
A gondom annyi , hogy a bőrt a péniszemen teljesen merev állapotban nem lehet tovább húzni....mmég szüz vagyok nem voltam lánnyal, csak orális szexben volt részem...és a kérdés annyi, hogy menjek el orvossal vagy ez természetes?
2011. jan. 18. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 10 éves takony lehettem amikor önkielégítettem és ugyanebben a cipőben jártam. Azóta nyúlt a fitymám! Mostmár bátran verem!!!
2011. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
röviden és tömören megkpata választ nem kell doki :Djol modta asrác
2011. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi utsó!!! Átolvasgatom :)
2011. jan. 18. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha valakinek szükülete van akkor sem kell feltétlenül metélni,ha valaki egyből ezzel jön(orvos),akkor kérdez más lehetősgek iránt,vagy keress másikat.De vízben húzogatással,önkielégítéssel is lehet lazítani hónapok előtt ezen a helyzeten.
2011. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Igaz, van csomó lehetőség, nem kell a körülmetélés, főleg nem a teljes körülmetélés, ha csak merev állapotban feszül, akkor biztos, hogy a legdurvább esetben is neked bőven elég egy részleges metélés. De van egyéb civilizált megoldás is, ne aggódj. Ha olyan orvost fognál ki, aki le akarja vágni az egészet, akkor hagyd ott.
2011. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
term. vannak esetek, amikor csak a teljes metélés lehetséges ... ne árasszátok már el szegény srácot hülyeségekkel, másrészt nem egy hű de barbár dolog a körülmetélés, hiszen rengeteg előnye van, amiket érdeke smdon elhallgatnak itt sokan, pedig kicsit utána kell csak nézni
2011. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem egy hű de barbár dolog a körülmetélés"

Én ezzel azért nem értek egyet, mert világszerte egyre többeket foglalkoztat a téma, hogy igenis az. Én is nézem az amerikai médiát, ott is egyre inkább téma a "metéltessek vagy ne?" téma. Tiszteletben tartom, hogy vannak esetek, amikor valóban nincs más megoldásmint a teljes, de ha van, akkor inkább azt válaszd.


Mellesleg, ha valaki részlegest csináltat, még mindig marad valami játékszere "magányos óráira", amelyben vannak idegvégződések, amik nélkül nem ugyanaz a szex, és ztem a marok felülete sokkal érdesebb ill. kellemetlenebb ahhoz, hogy azt élvezni lehessen. Ugyanezt a szerepet tölti be a fityma, amit nálunk, metéltek körében a tenyér. Akkor meg miért veszítsük el azt, amit akár meg is menthetünk?

2011. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Én csak veszítettem azzal, hogy levágták az egész fitymát :(
2011. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csak a problémákat kaptam, jó sokat, azzal, hogy lecsonkolták az egész előbőrt. Mert a dokiknak úgy egyszerűbb :(
2013. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!