Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fitymaszűkületem...

Szerintetek fitymaszűkületem van? Ha igen, akkor van rá házilag gyógymód, mert félek a műtéttől?

Figyelt kérdés
Lehet fitymaszűkületem van. Mikor nem áll, akkor lazán hátramegy, viszont ha áll, akkor nem teljesen, csak a makk alja fölött pár mm-ig. Tovább is menne, csak azt erőltetni kell, meg egy idő után fáj. Műtétet nem szeretnék, szerintetek ez szűkület? Tanácsokat kérek! Köszi
2011. jan. 28. 11:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

A műtét nem biztos, hogy csak egy zsibbasztó injekcióból áll. Van, ahol altatnak vagy bódítanak, beavatkozástól függően, de egyik spanomat előtte gerincen át érzéstelenítették. Persze a leggyakoribb valóban a zsibbasztás, enyhébb vagy közepesen problémás szűkületeknél.


A fitymatágítás jó elképzelés, de az is csak bizonyos esetekben működik és csak akkor, ha azt elszántsággal csinálod. Az orvosokkal viszont (ha szükséged lenne mégiscsak egy műtétre) tényleg vigyázz, mert van akik valóban leegyszerűsítenék a műtétedet azzal, hogy mindent levágnak rólad, de ebbe neked nem kötelező belemenned, ezért légy résen!

A ma 13:05-ös hozzászólásban belinkelt topikot én is ajánlom a figyelmedbe, mert sok hasznos, használható információt tartalmaz.

2011. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gerincérzéstelenítésről még soha nem hallottam... körülmetélésnél...


De vigyázz az első válaszolókkal, mert félrevezetőek, nem föltétlen kell a műtét. Sőt. Nekem pl az egészet levágták és nagyon rosszul jártam vele, ettől óvnék inkább mindenkit :(

Lehet nyújtani, tágítani, ha ebben türelmetlen vagy, akkor lehet, hogy berepedezik, az heges lesz, na akkor már tényleg csak levágni lehet onnan mindent. Ezért kell nagyon vigyázni.

Ha műteni kell, akkor létezik bemetszés, ezzel lazíthatnak rajta... ha nem válik be, akkor létezik plasztikázás, vagy ha minden kötél szakad, akkor esetleg részleges metélés is szóba jöhet, amikor a szűkült részt eltávolítják, de ez semmiképpen se a teljes körülmetélés, az az orvosoknak ugyan nagyon kényelmes, de a legtöbb veszteséggel is jár. SOha nem lesz utána ugyanolyan, nem lehet visszaállítani rendesen sajnos utána már.


Én pl nyújtást tervezek, TLC-vel, hogy legyen ott megint előbőr, ez sok hónapba fog telni, ne akarja szerintem ezt senki, akinek még természetesen megvan a fitymája, még ha kicsit szűk is :(

2011. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!