Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Rettentően félek...

Mit tegyek? Rettentően félek és sürgős :S

Figyelt kérdés
beteg voltam,és az egyiknap apró pattanásszerű fűjó pontot találtam a zacskómon,azóta már kb akkora mint egy fél ujjperc,nem duzzadt,inkább olyan mint egy horzsolás,mint egy kisebb kráter,nagyon félek,nem tudom mi lehet,és jó lenne ha sikerülne meggyógyítanom,mert jövőhét utáni héttől újra tesiórák lesznek,és az is fáj ha csak a combom éppen hozzáér.
2011. márc. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász szakorvos! Mit gondoltál majd távgyógyítással interneten keresztül meggyógyulsz?!
2011. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nők hasonló esetben felkeressük a nőgyógyászunkat, lehet, hogy el kellene menned urológushoz (azt hiszem, ti oda jártok:) ), ő tud biztosat mondani, és ne félj, nem ciki egyáltalán. Csak bátran!
2011. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor bőrgyógyász :) urológus helyett
2011. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Jó az urológus is max. átirányítja a bőrgyógyászatra. Csak ez tényleg durva hogy valaki itt akar erre megoldást találni, látatlanban.
2011. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal orvoshoz mennék.Szerintem a háziorvos is jó lesz elsőre. Ne szégyelld, biztosan hamar rendbe jössz. Adnak rá valami kenőcsöt, ilyesmi.. De öngyógyítással nem meg!!
2011. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet csak szőrbenövés.
2011. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!