Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Száraz bőr a péniszen. Mivel...

Száraz bőr a péniszen. Mivel kezeljük?

Figyelt kérdés
A barátom péniszén nagyon ki van száradva a bőr. Még a makkon is néha. Sokszor mondja, hogy viszket, sőt szex után még ég is. Próbáltuk neogranormonnal, canestennel, vazelinnel, de az csak pár órára hat. Volt már ilyenetek? Mivel kezeltétek?
2011. márc. 9. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire nem hat semmi, inkább menjen el bőrgyógyászhoz, sőt te is jól tennéd, ha bejelentkeznél a nőgyógyászhoz.

A Neogramormon bőrnyugtató, a Canesten gombaellenes szer. Ha ezek nem hatnak, akkor tisztázni kellene a pontos okokat.

2011. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha piros és a folt szárad ki, lehet, hogy pikkelysömör.Adnak rá bőrgyógyászaton krémet és tünetmentes lesz,ha nem az...akkor is érdemes bőrgyógyásszal megnézetni.
2011. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 2hete voltam dokinál, minden rendben. Foltok nincsenek, csak száraz neki.
2011. márc. 9. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
testápolóval amivel a kezünket ha ott joakk. a péniszen is mert :bőr-bőr
2011. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg ott van a bőr, addig még nincs is nagy baj, mert a makk akkor szárad ki igazán, ha szabadon van, sokaknál, pl nálam, mert körülmetéltek és nem elég, hogy száraz, de töredezett, kérges, foltos, hámlik néha.... szóval a bőrre vigyázni kell...
2011. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!