Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az probléma ha 16 éves koromig...

Az probléma ha 16 éves koromig csak éjszakai magömlésem volt? A szőrösödéssel is le vagyok maradva egy kicsit.

Figyelt kérdés
Szemérem és hónaljszőrzet talán egy kicsit vastakgodik a lábamon?
2009. febr. 22. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
péniszem mereven 15cm ez gáz
2009. febr. 22. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy lassabban fejlődsz testileg, egyébként volt olyan fiúosztálytársam, aki 18 évesen marha alacsonny volt, szinte gyerek, és a lányok lábán sötétebb volt a szőr, mint az övén.. De most 21 éves korára felzárkózott magasságban, szőrösségében is:)

A 15 centis kukiméret meg átlagos, egyáltalán nem kicsi.

2009. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

magasságom 180 azzal nincs gond

de azért kösz

2009. febr. 22. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 16 évesen még javában fejlődésben vagy. Ne aggódj fogsz még lehet nőni is, szőrösödni tuti, a méreted meg szerintem korhoz képest is normálisnak mondható. Egyáltalán nem gáz nyugi.
2009. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy valami miatt nem izgulok fel eléggé
2009. febr. 22. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha sokat stresszelsz ezen az se jó hidd el. 20 éves korodra majd kinövöd magad minden tekintetben, addig meg ne csodálkozz semmin, a fejlődő szervezet ilyen. Anno nekem se egyszerre nőtt mindenem, pánikoltam is rajta eleget, aztán egyszer abbahagytam a mindennapos méregetést és lám mégis felnőttem. :) Csak lazán! A te korodban más is összevissza aggódik biztos, nem vagy egyedül de hidd el rendben lesz minden.
2009. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 15 centi teljesen normális

kezdj el maszturbálni, és akkor nem csak éjszaai magömlésed lesz

2009. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!