Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony a tesztoszteron...

Alacsony a tesztoszteron szintem? Későn érő vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és olyat olvastam pl hogy az arcszőrzet sűrűsége is tesztoszterontól függ, aminek én még eléggé híján vagyok. Mondjuk a lábamon meg máshol van elég csak az arcomon nincs egyedül a kis bajuszkám meg az államon kívül:).


A másik hogy járok kondizni de lehet hogy ha több lenne a tesztoszteronom akkor könnyebben fejlődnék/izmosodnék és a testzsír százalékom is alacsonyabb lenne.


Na légyszi ne gyertek edzéstippekkel meg táplálkozási tanácsokkal ezeknek tudatában vagyok. Ja meg azzal se hogy örüljek hogy nem szőrösödök.:) kösz


2009. máj. 12. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

KedveS Kérdező!


Azért ez a helyzet nem ilyen egyszerű. A szőrzet alkati kérdés is, ha rendes merevedésed, magömlésed van, akkor nagy gond nem lehet. EGy urológiai kivizsgálás persze nem ártana.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szexuális életemmel nincs semmi gond szóval ilyen téren nem jelentkezik semmi. Nem hiszem hogy olyan súlyos lenne csak a hiúságom miatt érdekelne...
2009. máj. 13. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs tudom nem ezt akarod hallani de örülj neki hogy nincs mert nekem 12 éves koromban elkezdett nőni a bajszom 14 évesen kecskeszakáll féleség és barkó ja és így vagyok rajta a tablón is... szóval nem olyan jó dolog az :D
2011. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!