Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15éves vagyok, lehet, hogy...

15éves vagyok, lehet, hogy fitymaszűkületem van? Azért feltételezem, mert merev álapotban a péniszemen nem húzódik le a fityma, hanem ott van rajta és csak egy kis lyuk van, ahonnan a makkomat látom.

Figyelt kérdés
Ha elkezdem húzni lefele, akkor kellemetlen érzés jön elő. Már 4-5éve maszturbálok. Abban reménykedem, hogy az idő megoldja. Mit javasoltok? Mit csináljak? Nagy a probéléma?
2011. máj. 19. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ha hátra tudod húzni a fitymádat a merev péniszeden, akkor nincs fitymaszűkületed

ha nem, akkor van

ha megy, csak nehezn, akkor meg síkosítás, táhítás


egyébiránt ha fitymszákeleted is van, akkor sem kell teljeskörü körülmetélés, bár ezt az orovos majd elmondja

2011. máj. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így van. És szerintem is ez fitymaszűkület lesz.

Bár erről rengeteg ilyen kérdés van itt fent, és nem kellett sokat lapozni vissza, máris találtam egy ilyen kérdést neked, amelyben vannak hasznos hozzászólások, meg egy másik hasznos link is.

Érdemes megnézned, hátha segít!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja igen...

És sajnos tény az is, hogy a remény hal meg utoljára, viszont az idő ezt nem fogja megoldani, az inkább csak rontani fog rajta. Kizárólag te magad fogsz tudni ezen változtatni, és a problémáidat megoldani, ha összeszeded a bátorságodat, és vállalsz egy akut, ámde gyorsan elmúló kellemetlenséget, az évekig tartó krónikusabb szenvedés helyett. És mérlegeld... MINÉL ELŐBB, ANNÁL JOBB!

2011. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt lehet, hogy műteni kell, vigyázz magadra, vannak jó módszerek, nem minden orvos figyel erre: sokan teljes körülmetélést ajánlanak mert nekik ez kényelmes (én ezzel nagyon megszívtam, rengeteg problémám van vele) viszont lehet bemetszéssel, plaszikával vagy részleges metéléssel orvosolni, ezeket ajánlom... ha jót akarsz
2011. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!