Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz, hogyan?

Urológushoz, hogyan?

Figyelt kérdés

el szeretnék menni urológushoz mert lehet hogy valami nincs rendben de ez most lnyegtelen, és az a kérdésem hogy hogyan tehetem ezt meg, illetve hova kell menni?(XIII. ker. ben lakom) be kell telefonálni akkor milyen számra, ha be kell menni akkor csak úgy kivárom a sorom? és nem utolsó sorban számít hogy nem vagyok még nagykorú?(ezt lécci ne kommentáljátok nem ez a kérdés:))

köszi az értelmes válaszokat!


2011. ápr. 5. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Két lehetőséged van: vagy elmész a háziorvosodhoz (a te esetedben a gyerekorvosodhoz), és kérsz tőle beutalót urológushoz, vagy ismerősöktől, netről stb. megszerzed valamelyik magánban is rendelő urológus elérhetőségét, és bejelentkezel hozzá.
2011. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló.

Ha nem sürgős, akkor viszont telefonálj és kérj időpontot.

[link]

A XIII kerületben két rendelő is van. Nézd meg melyik van közelebb hozzád, telefonálj oda és érdeklődj.


A nagykorúság kérdésében nem vagyok teljesen képben, de ha nem vagy 14 akkor kell szülő is. Asszem.

2011. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

amugy 14 már elmúltam

2011. ápr. 5. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:

BEutaló nélkül elmehetsz,a lányok is elmehetnek nőgyógyáshoz beutaló nélkül,de el kell kísérnie valamelyik szülődnek,szóval szólj nekik és ők elvisznek,meg elintéznek mindent.A kerületi kórházban lehet urológust találni,meg neten is kereshetsz.Ne szégyeld előttük,úgyis kiderülne,úgyanis szülő nélkül csak megvizsgálhat egy orvos,de mást nem végezhet,mert fiatalkorú vagy,szóval orvosi beavatkozást szülői hozzájárulás nélkül,csak életmentő műtét esetében végezhetne.De vigyázz is az orvosokkal,urológusokkal,nem tudom nálad mi a gond,de szükület esetén van olyan aki egyből körülmetélsét akar alkalmazni,ilyenkor más alternatívák után kell nézni,vagy más orvos véleményét is ki keresni.


De azonnal szólj a gondjaidról a szüleidnek,vagy akár menj el egyedül a gyerekorvosodhoz és elmondhatod mi a gond,mi aggaszt és ő is megnézheti,tud róla véleményt mondani és tovább is tud küldeni,ha szükség van rá.


Meg szabad kérdeznem milyen jellegű a gondod?


Meg a googleba írd be orvostudakozó ott urológust is találsz és jeligére válaszolnak.De szólj otthon,nem ciki és jobb ha időben elcsípik.

2011. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Keress magánrendelést, kérj időpontot. Klasszissal jobb az ellátás magánban...
2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy csak megvizsgálhat ezt is szeretném és ha valami van akkor szólnék szüleimnek.mert simán beszélek velük ilyenekről de mégis valahogy furcsa:S egyébként vagy fitymafék vagy egy kis fitymaszűkület szóval nem brutális:/

de köszi a válaszokat!!:)

2011. ápr. 6. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Szívesen! Ha hasznosnak találtad, akkor a zöld kezet kérjük :)
2011. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár menj el a saját orvosodhoz ő is megtudja állapítani hogy mi a bajod.ott már úgyis tudod mi a járás.Suli után amikor délután rendel akkor menj el hozzá.
2011. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 év alatt XIII. kerületiként nyugodtan Madarász gyermeksebészet. 18 éves korig látnak el, és nagyon normálisak az orvosok.
2011. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!