Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szopástól el lehet kapni vmi...

Szopástól el lehet kapni vmi betegséget? (fiú-fiú)

Figyelt kérdés

A kérdésemben fiú-fiú szexel kapcsolatos dolgokra kérdezek rá, szal akinek ez ellenkezik az erkölcseivel, az ne olvassa tovább légyszi, mindkettőnknek jobb lesz :D Köszi!


Szal 17 éves biszex fiú vagyok, és az elmúlt néhány hónapban jópár fiúval együtt voltam, meg remélem leszek is XD És azt szeretném kérdezni h elkaphatok vmilyen betegséget (most nem csak a HIVre gondolok) attól ha leszopom? És ha lenyelem neki? És ha ő szop le (bár ilyen ritkábban van)? Ezek mennyire veszélyesek? És hogy lehetne csökkenteni a veszélyét annak h elkapjak vmit ilyen alap dolgokon kívül h ápolatlan sráccal nem jövök össze meg ilyenek? Köszi!

17/F


2011. ápr. 18. 09:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
A fertőzések nem ápoltság kérdései. Használj gumit és kész.
2011. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Gumival szopni? :/ Annak semmi értelme
2011. ápr. 18. 09:59
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg betegséget elkaphatsz a HIV-en kívül. Csupán néhány példa a sok százból: gomba, herpesz, gonorrhoea, szifilisz etc... Az egyetlen megoldás ellenük a GUMI. Igen, gumi nélkül bármit elkaphatsz.
2011. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél AIDS-es, szifiliszes, meg minden ilyesmi, mert annak van ám értelme.
2011. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
De én úgy hallottam am h jó el lehet kapni tényleg de nagyon nagyon kicsi az esélye ez igaz?
2011. ápr. 18. 10:04
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy elkaphatsz.


Egyébként mi a jó abban, hogy csak úgy lesz-opod a másikat?


"És ha ő szop le (bár ilyen ritkábban van)?"

2011. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy az AIDS-re kevés az esély. Na de pl. a szifilisz??? Az sem játék!! Vagy egy "sima" gombás fertőzés...fújjjjjj.
2011. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
A vírus az ondóban van, tehát ha az ondója a szervezetedbe kerül, Te is megfertőződsz.
2011. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudnám megfogalmazni mi a jó benne de utána én is nagyobbat élvezek meg jó látni h élvezi XD


Am bakker XXI. században élünk nem igaz h sehogy se lehet máshogy kizárni az ilyeneket GUMIN KÍVÜL :( Az úgy nem jó :( Vagy nem kizárni csak biztosabbá tenni vagy nemtom :/

2011. ápr. 18. 10:10
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, fogd már fel, hogy nem lehet! De kicsit használd már az agyadat, mivel lehetne?? De komolyan...Csinálj, amit akarsz, majd összevissza fertőzöl te is mindenkit. tudod mit, egy lehetőség van, jut eszembe. Kérj mindenkitől friss AIDS és egyéb tesztet.
2011. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!