Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok, az a problémá...

14 éves vagyok, az a problémám, hogy nem húzódik fel rajta teljesen a bőr, ez baj, és még nőni fog?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 17:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
[link] itt egy link a fitymaszűkület kapcsán ott a hapsinak nincs az a kis bőrlebeny a pénisz alsó részén ami nekem van és amikor merevedésem van az feszül remélem értitek mit mondok(Soha életemben nem néztem ijen képeket csak most kivételesen mert érdekelt már ez
2009. márc. 4. 20:46
 12/14 A kérdező kommentje:
megvan annak a bőrdarabkának a neve:) Fitymafék az fáj ha nagyon lehúzom a bőrd de lemegy a makk alá rendesen csak utána visszacsúszik
2009. márc. 4. 21:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt orvos bemetszi és kész.

egyébként közösüléskor bereped szakad és hegesedik, ami nem jó

2009. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak, ez nem az a tipikus orvosi kép :)

Sok 14 éves fiúnak ez a gondja, mint neked, de sokaknak eszébe sem jut hogy a fitymaszűkülettel foglalkozni kell. Te már eddig eljutottál, és ez jó. A mérettel nincs baj, akkor sem lenne, ha ekkora maradna, de még nőni fog. Jó lenne, ha lenne a környezetedben olyan ember, akivel ezeket a kérdéseket meg tudnád beszélni, mert ahogy fejlődsz, egyre több kérdésre kell választ kapnod!

Ha tőlem elfogadsz segítséget, keress meg :)

2009. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!