Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori vizelés és utócseppek?...

Gyakori vizelés és utócseppek? Mi a tendő?

Figyelt kérdés

25 vagyok.

Gyakran kell vizelnem.legalábbis szerintem.A gimiben nem volt igy.Akkor kezdődött amikor új suliba mnetem.

Meg hiába rázom a vizelés vgén mindíg van még pár csepp,olykor több.ez zavar a legjobban. Ki kell facsarni az utolsó cseppeket is különben a naciba megy. De tényleg csak cseppekről van szó.

Most ülő munkám van és egyénbként sem mozgok sokat.

Lehet,hogy intímtorna kellene?

Esteleg igegi alapon lehet? Izgulós,stresszelős vagyok.Sokmindennel elégedetlen.

Urulógushoz nem szívesen mennék.

Közlik velem,hogy egészséges vagyok énmegelőtte mindeféle megalázó borzalomnak teszem ki magam. Hát még nem vagyok kész rá.


2009. márc. 4. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet,kellemetlen de most pénteken megyek is urológushoz, muszáj, és hiába vagyok csak 18 ,át kell rajta esni..
2009. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pelenka :D
2010. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ááá
2010. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia. Nem kell félni. Rengeteg ember szenved vizelési problémákban. Ha nincs több tüneted akkor akár pszichés alapon is lehet. Mindenképp menj el urulógiára. Nekem is ez a betegségem (13/F).
2011. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szeva,

Szinte ugyanezek a tüneteim, neked hogy oldódott meg ?

2015. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!