Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok 155 Centi....

13 éves vagyok 155 Centi. Minden osztálytársam nagybb nálam. Fogok még nőni? (csak-csak) És valamivel a későbbiekben előidézhetem a csontok fejlődésést? Mondjuk Étkezés. Bocsi a hülyeségért

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány?


Ha lány, semmi gond, a fiúk a pici lányokat is szeretik.


Ha fiú, még van remény!

Én gimi elsőben 14 évesen szinte a legkisebb voltam, az alacsonyabb lányokkal egy magas, sztem akkor akkora lehettem, mint te, szép lassan nőttem csak, és kb. 16-17 évesen húztam bele, ballagásra már lehagytam a csajokat, és még később is nőttem pár centit. Végül 180 cm-nél álltam meg!!


Attól is függ a dolog, hogy szüleid milyen magasak? Ha 160-170 centisek, te sem lehetsz sokkal nagyobb. Nekem édesapám magas!


Rem, segített az infó!

2009. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ember 18 éves koráig nö. Addig van remény, de ez nagyon észrevehtö pl gimiben, mikor az elsösök még olyan picik a negyedikesek meg már majdnem egy fejjel magasabbak. Elég kevés az esélye hogy egy centit se nölj már, de pl betegség is elöfordulhat, pl pajzsmirigy müködés. Vagy is mérjed mkagadat félévente és ha egy évmúlva egy centit sem nötté, akkor fordulj orvoshoz, de a suliban van védönö aki minden évben lemér elvileg és ös szól.
2009. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok...
2009. márc. 8. 20:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah és anyukám pici de apukám elég magas olyan 180-190lehet
2009. márc. 8. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ez 50-50%-os! nőni még biztos fogsz,mert 21 éves koráig nő az ember én úgy tudom,de hogy milyen mértékkel az a génjeidben van. Nekem az egyik volt általános iskolai fiú osztálytársam 8.-ban kb a fülemig ért,de 1,5 év múlva már jól emlékszem,hogy túl nőtt,és én nem vagyok alacsony termet.

De a párom,meg csak 2évvel időssebb nállam és 1-2centivel kissebb,de én pl szeretem a "kis termetű" fiúkat. Ne aggódj,van még sok időd!

2009. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, fogsz még nőni.

Volt egy osztálytársam, aki az általánosban tesi órán a sor végén állt (én voltam az utolsó elötti).

Mire érettségi után találkoztunk, jó 1 fejjel volt magasabb nálam, mert középsuliban nőtt hirtelen.

Nagyon nem tudod befolyásolni a csontjaid leendő nagyságát, de azt mondják a sport segíthet.


Üdv!

2009. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen normális ez.Én is igy voltam amikor kicsi voltam... 7.be 155 cm voltam ...gimibe(az elso évben 165 cm)....harmadik évben pedig már 178 voltam...ugyhogy nyugodj meg ...még fogsz nőnni.:)
2010. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogsz nőni,sőt valószínűleg magasra,ha az apukád tényleg ekkora.Csak későn érő vagy,lehet hogy csak 14-15 évesen kezdesz elnyúlni,általában a fiúk az apjuk magasságát öröklik.
2010. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!