Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varicocele (Here visszér...

Varicocele (Here visszér tágulat) műtét mennyire fáj? Mennyi az esély rá hogy jól fog sikerülni a műtét?

Figyelt kérdés
kicsit félek a műtéttől. hallottam olyat hogy valakit többször kellett megműteni. ez miért volt? akit műtöttem annak megköszönném hogy ha írna a műtétről és hogy mi volt utána. úgy tudom gerincbe érzéstelenítenek. lehet kérni hogy altassanak? 18/F
2011. máj. 8. 21:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia!Még nem műtettem meg magam.azóta még nem mentem vissza kontrollra. egyszerűen parázok:) pedig lassan szerintem meg kéne mivel már szinte napi szinten fáj...

Te neked mióta van? nekem több éve de akkor még nem volt "bedurranva" "megvastagodva" ez a bizonyos visszér és mivel nem volt különösebb gondom vele így kontrollra sem jártam évekig. pontosan 2004 augusztus óta tudok róla hogy van. neked mit mondott az orvos? műteni kell? én amikor legutoljára voltam akkor még nem volt "bedurranva" csak elkezdett fájni. akkor azt mondta az orvos hogy még nem kell műteni. rá 2 hétre megvastagodott(kitapintható lett) de azóta nem voltam szóval nem tudom hogy műteni e kell csak gondolom mivel elég sűrűn fáj.1 hónapon belül vissza fogok menni csak most más egészségügyi problémám is van ami jelenleg sürgősebb,fontosabb.írni fogok hogy mit mondott! de azért kíváncsi lennék hogy neked mit mondtak majd írj azért te is:)

2011. aug. 25. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!