Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nincs maszti (se szex)...

Ha nincs maszti (se szex) hetekig, lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerdán volt utoljára, azóta semmi, és olyan rossz mentális (főleg szorongós) állapotban vagyok már péntek óta, hogy nem merek nekikezdeni a masztinak, mert félek, hogy nem sikerül (az meg a lehető legrosszabb számomra, ha belekezdek, és nem sikerül befejezni). A szorongás egy (új) állás miatt van, ami jövő hét kedden kezdődik, valószínű jövő héten se kerül még sor a masztira a stressz, szorongás miatt.

Igen, pszichiátriai eset vagyok, 7 éve kezelnek, jelenleg 4 féle gyógyszert szedek...


2011. jún. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamit pótolsz vele, valami hiányzik az életedből.
2011. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy nem lehet hogy a sok gyógyszer miatt vagy ilyen? 4 féle gyógyszer nagyon sok.ha nem kötelező szedned(nem valami súlyos betegségre van) akkor szerintem próbáld ki hogy abbahagyod 1 hétre és lehet elmúlnak a szorongások stb. amúgy meg a kérdésre a válasz semmi bajod nem lesz
2011. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Csak akkor csináld, ha igényed van rá.
2011. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OK köszönöm a válaszokat. Olyasmire gondoltam, hogy újabb fizikális vagy mentális problémák keletkeznek emiatt, de ezek szerint maximum csak annyi bajom lehet belőle, hogy ilyen hülyeségeken görcsölök... :S Amúgy igény abszolút nincs rá, pont azért nem is merek nekiállni, mert félek, hogy nem sikerül (befejezni) a sok szorongás miatt...

Amúgy a 4 gyógyszer szemmel láthatóan még nem elég, ha ennyire szorongok... De ezeket szednem kell, mert OCDs vagyok, meg depis, meg mániás depis, szocfóbos, igaz nagyon súlyos mentális betegségeim nincsenek, mint pl. skizofrénia... de ezek is jelentősen meg tudják keseríteni az életemet... :S

2011. jún. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!