Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tatám 20 percenként jár...

Tatám 20 percenként jár WC-re. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ahogy hallom nagydolgozik. Olyan hangokat ad mint akinek fáj és erőlködik. Volt már olyan éjszakája hogy 5 percenként kijárt, és egyszer csak azt mondta hogy "Végre" aztán nem jött többet aznap este. Napközben hirtelen rájön "állítólag" a hasmenés és szalad WC-re. Valaki itthon látta hogy egyszer véres volt az alsója. Mamám hiába mondja hogy menjen el orvoshoz, nem megy. Mi meg hiába kérdezzük tőle hogy van-e valami baja, azt mondja hogy semmi. Mióta ez van azóta furcsán ül és kissé óvatosan ül le. Én tippelni se tudok hogy mi lehet vele. Anyuék olyanokról beszélnek hogy végbél rák, meg aranyér. Legyen szíves valaki írja le ha látott már ilyet hogy mi lehet a baja.
2011. jún. 9. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyér, vegyetek neki gyógyszertárban kapható kenőcsöt meg kúpot, ha attól se múlik el irány az orvos. Meg kell győzni róla. A székrekedéstől lehet aranyér és az vérzéssel is járhat, meg fájdalommal üléskor!!! A sűrű székelést nem tudom mivel magyarázni!!!
2011. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
átfutott az agyamon az hogy esetleg bélféreg is lehet :S
2011. jún. 9. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, azt kikakálná, meg nem jár vérrel, meg ülési fájdalommal!!!
2011. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!