Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én csak simán pattanásos...

Én csak simán pattanásos vagyok, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Az istennek nem múlnak el a pattanások az arcomról ami nagyon zavaró idegesít és fáj. Arról meg ne is beszéljünk hogy a csajok is inkább kinevetnek ezért. Aszt hittem kamaszkoromból kilépve elmúlik ,de hát nem múlt el. Elég fehér a bőröm és rikít rajta mindig egy csomó pattanás. Be se gyógyul egy kettő lesz helyette másnap.

Arra már rájöttem hogy a szőrtüszők gyulladnak be általában. Meg hogy nagyon termeli a faggyút az arcbőröm. Milyen tippeket tudnátok adni hogy megszabaduljak ettől a nagyon zavaró problémától?


2011. jún. 14. 02:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

A Karib tengerhez melyik villamossal kell menni?

2011. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor rendszeres dugás, és Karib tenger. Ettől a kúrától még a holtak is beindulnak. Egyébként drogériákban kapható krém meg zselé a pattanásos bőrre. Legalább próbáld meg.
2011. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tetro ***** válasza:
állítalog az ötös metró majd már elmegy addig :D
2011. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

:D Igen a Karib tenger rajtam is segítene :D

Kösz a tanácsokat. A végére majd csak megoldjuk a problémát.

Vagy elmegyek Karibire!! Majd a Dunán elfoglalok egy hajót aztán lehet jelentkezni nálam kalóznak. :D

2011. jún. 26. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!