Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után a bicajozás...

Körülmetélés után a bicajozás kizárt gondolom, de meddig?

Figyelt kérdés
Ha megműtik a fütyköst nem igazán tudom elképzelni, pedig imádok bicajozni. És hát ott rendesen mozognak a dolgok olyankor.
2011. jún. 15. 18:47
 1/5 anonim válasza:
Körülmetélni nem kisbabákat szoktak? Vagy vmi eü baj miatt? Bocs, h ilyen indiszkrét vagyok, csak nem mindennapi dolog. (vagyis nekem nem) :)Amúgy lány vagyok, szóval fogalmam sincs, h lehet-e utána bicózni. :/
2011. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre a válasz: fitymaszűkület. Engem 5 évesen műtöttek, majd' 1 hétig pokol volt a pisálás. 3 hét- 1 hónap alatt begyógyul, jobb esetben!
2011. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom a következő 20évemet is szűkült fitymával leélni. Viszont túl sok a rizikó úgy tudom. Ez egy kényes műtét.
2011. jún. 15. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Hali!



Figyelj!

Ez egy ambuláns beavatkozás, és annyira nem rizikós, mint amennyire azt te hiszed. Való igaz,... kivágnak egy bőrdarabot a péniszed bőréből, és a gyógyulás eleinte fájó ill. hosszadalmas, és valóban van benne némi rizikó, de nem annyi mint pl. egy szívműtétben van, szóval a dolgokat le7őleg ne dramatizáljuk túl a kelleténél. Oks?


Ettől függetlenül én sem javaslom a TKM-et, ha nem feltétlenül muszáj, inkább az alternatívák híve vagyok, és a hozzád hasonlóan a KM-től félő fimózisosak is szeretnék minél inkább elkerülni ezt a fajta beavatkozást.



A kérdésedre válaszolva:

mivel itt egy olyan sportról beszélünk, amely hatással van a nemi szervekre, kiváltképp a herékre, de ha az izzadságban összemegy a pénisz is, és normál esetben a fityma is csak úgy lifeg rajta, -- ha van, -- így ha megszabadítanak a fitymádtól vagy annak egy darabjától, akkor utána 10-14 nap a varratok kiesése, utána el le7 kezdeni önkielégíteni is, 4-6 hét múlva már szép lassan, de szeretkezni/szexelni is le7 vele, persze, csak "sebességkorlátozással" és sok síkosítóval. A kerékpározásra is uezt le7 mondani.. 4-6 hét kell7 neki, de ezt te érzed igazán. A 4 hetet a saját érdekedben mindenképpen várd ki!



Azonban a szűkületedről mit sem le7 tudni. Ha beavatnál, talán tudok segíteni neked elbírálni azt, van-e esélyed más megoldásra, vagy sem?

A további alternatívákról az alábbi topikban szereplő utolsó két LINK alatti topikokban olvashatsz.


Ha kérdésed van, tedd fel bátran, akár >>priviben! :-)

20 év sok idő és nem kell annyit már beszűkült fitymával eltöltened ettől te ne félj, azonban ne kapkodd el, mert akkor valóban mindent levágnak rólad bizonyos orvosok, akik közül sokan titkolják a TKM-en kívüli megoldásokat a pácienseik előtt. Éppen ezért sajna nem árt résen lenni! Erre is fel kell készülni, a döntést és az orvosválasztást pedig nem elsietni. ha akarsz vmit, küzdj érte és ne érd be kevesebbel "csak úgy"!


Fel a fejjel! ;-D

Üdv: EE

2011. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképpen sincs szükséged teljes körülmetélésre, ha nem vagy cukorbeteg. Vigyázz rá, igyekezz minél többet megtartani a fitymából. Ha az orvos a teljes körümetélésre akarna rábeszélni, akkor hagyd ott és keress másikat. Sajnos jellemző, hogy az SZTK-orvosok csak ezt ajánlják, sőt, még sokuknak van képük azt is mondani, hogy csak ez segít. Ne higgy nekik, ez a lényeg...

Én nagyon rosszul jártam a teljes körülmetéléssel...

2011. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!